پنجشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۸
پرشین خودرو
۱۰:۰۹ | ۱۳۹۸/۰۵/۱۲
تمرکز ویژه وزارت راه بر پروژه‌های عمرانی اولویت‌دار
۱۰:۰۹ | ۱۳۹۸/۰۵/۱۲
اجاره خودرو

تمرکز ویژه وزارت راه بر پروژه‌های عمرانی اولویت‌دار

پرشین خودرو: معاون وزیر راه و شهرسازی با اعلام رونمایی از فاز اول طرح جامع حمل‌ونقل در آینده‌ای نزدیک گفت: بر این اساس وزارت راه و شهرسازی روی پروژه‌های عمرانی اولویت‌دار تمرکز خواهد کرد.

به گزارش پرشین خودرو، شهرام آدم‌نژاد، با یادآوری این‌که طرح جامع حمل‌ونقل از سال 81 مطرح شده و خیلی در این رابطه تلاش شده است، اظهار کرد: در دوره جدید وزارت راه و شهرسازی به صورت ویژه روی طرح مذکور تمرکز کرده که به زوی رونمایی می‌شود.

وی با بیان این‌که فاز 2 این طرح را امیدواریم تا سال آینده همین موقع تمام کنیم، افزود:‌در فاز 2 طرح جامع حمل‌ونقل مربوط به وضعیت عرضه است که در لایه‌ها و شبکه‌های استانی کار می‌کنیم. خروجی پروژه این است که اگر می‌خواهیم یک پروژه عمرانی زیرساخت حمل‌ونقل را اجرا کنیم، این سامانه می‌گوید چقدر به نفع ماست یا این‌که کدامیک به نقع‌تر است. در این صورت با فشارهای مختلف پروژه تعریف نمی‌شود و سودهای فراوانی را به دنبال خواهد داشت.

 

شهرام آدم نژاد


معاون وزیر راه و شهرسازی در پاسخ به این پرسش که آیا طرح جامع حمل‌ونقل می‌تواند از فشار نمایندگان مجلس به وزارت راه و شهرسازی برای اجرای پروژه‌های عمرانی با اهداف خاص جلوگیری کند، اظهار کرد: تصور نمی‌کنم نمایندگان مجلس برای انتخابات فشار بیاورند و کلنگ‌زنی کنند. شاید برخی تصورات ما هم درست نباشد. ما در زیرساخت‌ها کمبود داریم و همه می‌خواهند این مسائل برطرف شود و طبیعی است که از نمایندگان مجلس انتظار دارند.

آدم‌نژاد تاکید کرد: واقعیت این است که نمایندگان مجلس در برنامه‌های توسعه‌ای وزارت راه را مکلف کرده‌اند که طرح جامع حمل‌ونقل را اجرا کنیم. نمایندگان بزرگ‌ترین حامیان ما بوده اند. باید همه به یک زبان مشترک برسیم که ابتدا پروژه‌های ملی را تمام کنیم و بعد به سراغ سایر پروژه ها برویم.

منبع: تسنیم

نظر بینندگان
!
!
!