سه شنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۸:۵۰ | ۱۳۹۸/۰۵/۱۲
سراتو های ثبت نامی بدون مشکل تحویل داده می شود
۱۸:۵۰ | ۱۳۹۸/۰۵/۱۲
اجاره خودرو
قائم مقام مدیرعامل سایپا در بازاریابی و فروش:

سراتو های ثبت نامی بدون مشکل تحویل داده می شود

پرشین خودرو: قائم مقام مدیرعامل سایپا در بازاریابی و فروش با بیان اینكه هیچ مشكلی در تحویل سراتوهای ثبت نامی نخواهیم داشت، گفت: پس از انتشار توقف تولید سراتو، تعدادی از مشتریان گروه خودروسازی سایپا نگران خودروهای ثبت نامی خود شده اند كه باید به این گروه از هموطنان اطمینان خاطر بدهیم كه خودرو آنها بدون مشكل تحویل خواهد شد.

به گزارش پرشین خودرو، مجید باقری اظهار كرد: تولید محصولات سراتو تا پایان هفته جاری ادامه خواهد داشت و بر همین اساس تمام خودروهایی که قبلا ثبت نام شده یا در طرح فروش فوری اخیر به مشتریان عرضه شده است، تا یک ماه آینده تحویل خریداران خواهد شد.

باقری در خصوص فعال بودن فروش محصول سراتو در سایت اینترنتی گروه خودروسازی سایپا نیز گفت: فروش فوری سراتو از دو هفته پیش آغاز شده و در حال حاضر نیز فعال است و این اطمینان را می دهیم هموطنانی كه در این طرح فروش اقدام به ثبت نام كرده یا می كنند، خودروی خود را در موعد مقرر تحویل خواهند گرفت.

 

سراتوگفتنی است گروه خودروسازی سایپا صبح امروز -شنبه- از قطع همكاری شركت كیاموتورز و توقف تولید محصول سراتو تا پایان هفته جاری خبر داد اما اعلام كرد كه تولید این محصول تا پایان این هفته ادامه خواهد داشت.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!