سه شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۰:۱۱ | ۱۳۹۸/۰۵/۱۳
پلیس با رانندگان پرخطر کاروان‌ عروسی برخورد می‌کند
۱۰:۱۱ | ۱۳۹۸/۰۵/۱۳
اجاره خودرو

پلیس با رانندگان پرخطر کاروان‌ عروسی برخورد می‌کند

پرشین خودرو: رئیس پلیس راهور تهران بزرگ با اعلام این مطلب که پلیس هیچ ناهنجاری را در بحث ترافیک نمی‌ پذیرد از برخورد قاطع با رفتارهای پرخطر رانندگان خودروها و کاروان‌های عروسی خبر داد.

به گزارش پرشین خودرو،  سردار محمدرضا مهماندار رئیس پلیس راهور تهران بزرگ ، درخصوص چگونگی برخورد پلیس با کاروان‌های عروسی که با تردد و توقف در معابر و ایجاد صدای ناهنجار اقدام به سلب آرامش از مردم می‌کنند؛ اظهار داشت: پلیس به هیچ عنوان هیچ ناهنجاری در بحث ترافیک را نمی‌پذیرد و در صورت مشاهده خودروهایی که با توقف در بزرگراه‌ها، معابر را دچار بی‌نظمی می‌کنند حتما برخورد و جریمه در دستورکارخواهد بود.

رئیس پلیس راهور تهران بزرگ، تصریح کرد: پلیس در مواجهه با رفتارهای پرخطر، آنجا که جان دیگران به خطر بیفتد شدت عمل به خرج داده و حتی توقیف خودروهای متخلف را نیز در دستور کار خواهد داشت.


وی با اعلام این مطلب که این مساله به خصوص در روزهای تعطیل در اولویت پلیس قرار دارد در این مورد که آیا برای کاروان‌های عروسی ساعت تردد خاصی مدنظر است،‌گفت: درخصوص تردد ماشین‌ عروس و داماد و حتی همراهان- با رعایت قوانین- هیچ ساعت خاصی مطرح نبوده و اینگونه نیست که ساعتی از شبانه‌روز را برای بی‌نظمی و به هم ریختگی معابر اختصاص دهیم.

منبع: فارس

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
پلیسترافیک
نظر بینندگان
!
!
!