چهارشنبه ۶ مرداد ۱۴۰۰
پرشین خودرو
۰۱:۲۱ | ۱۳۹۸/۰۵/۱۶
اقدامات انجام شده در پالایشگاه روغن سازی ایرانول آبادان قابل تقدیر است
۰۱:۲۱ | ۱۳۹۸/۰۵/۱۶
اجاره خودرو
امام جمعه شهرستان آبادان:

اقدامات انجام شده در پالایشگاه روغن سازی ایرانول آبادان قابل تقدیر است

پرشین خودرو: امام جمعه شهرستان آبادان و حمیدپور شهردار آبادان صبح دوشنبه ١٤ مرداد از پالایشگاه روغن سازی ایرانول آبادان بازدید و از اقدامات انجام شده دراین پالایشگاه طی سال های اخیر تشکر کردند.

به گزارش پرشین خودرو، در این دیدار حجت الاسلام ابراهیمی پور امام جمعه آبادان از اقدامات انجام شده در خصوص بازسازی مجمتع صنعتی بریم و میزان تولید و عرضه محصولات شرکت در منطقه تقدیر وتشکر و بر ادامه این روند تاکید کرد.

وی همچنین گفت: بازسازی‌های انجام شده از جمله توسعه و نوسازی بریم و تولید روغن موتور الوند در این مجموعه پس از حدود 36 سال، راه اندازی کولینگ تاور (برج خنک کننده) آبادان و استقلال برق پالایشگاه آبادان که این پروژه‌ها در بهبود وضعیت آن موثر بوده و همچنین تعمیرات اساسی پالایشگاه روغن سازی آبادان پس از 20 سال در سال رونق تولید با هدف افزایش تولید، بسیار ارزشمند و قابل تقدیر است.

در ادامه این جلسه هاشمی مدیر پالایشگاه روغن سازی ایرانول آبادان ضمن خیرمقدم به آنان گزارشی از مجموعه فعالیت های این پالایشگاه و همچنین اقدامات صورت گرفته در خصوص بازسازی بریم وتولید محصول دراین مجتمع ارائه داد.

هاشمی همچنین در خصوص انجام اورهال پالایشگاه روغن سازی آبادان و استفاده از ظرفیت ها و نیروی انسانی بومی منطقه که بعداز 20 سال دراین پالایشگاه صورت گرفت، توضیحاتی به مهمانان بیان کرد و گفت: با اجرای بیش از 300 پروژه طی 5 سال اخیر در پالایشگاه آبادان و اورهال انجام شده، پالایشگاه آبادان نوسازی شده است.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
ایرانولآبادان
نظر بینندگان
!
!
!