سه شنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۲:۳۵ | ۱۳۹۸/۰۵/۱۶
 سقوط مرگبار خودرو به دره کوهسار
۱۲:۳۵ | ۱۳۹۸/۰۵/۱۶
اجاره خودرو

سقوط مرگبار خودرو به دره کوهسار

پرشین خودرو: سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از سقوط مرکبار یک دستگاه خودرو به دره در محله کوهسار تهران خبر داد.

به گزارش پرشین خودرو، سید جلال ملک در این باره اظهار کرد: ساعت ۸ صبح امروز یک مورد حادثه سقوط خودرو به دره‌ای در محله کوهسار بین چشمه اول و دوم به سامانه ۱۲۵ آتش نشانی تهران اعلام شد که بلافاصله در پی آن دو ایستگاه به محل حادثه اعزام شدند.

وی افزود: آتش نشانان پس از حضور در محل حادثه مشاهده کردند که یک دستگاه پراید حدودا ۵٠ متر به داخل دره سقوط کرده و کمی بالاتر از خودرو نیز راننده که مرد جوان حدودا ٣۵ ساله ای بود به روی شیب دره افتاده است.

 

آتش نشانیسخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران با بیان اینکه طبق شواهد مشخص بود که ساعاتی از وقوع این حادثه گذشته است، گفت: آتش نشانان به سرعت به داخل دره رفتند و مرد جوان را از داخل دره بیرون آوردند اما با حضور عوامل اورژانس در صحنه حادثه و انجام بررسی‌های لازم مشخص شد که این فرد جان خود را از دست داده است.

به گفته وی با همکاری نیروهای انتظامی جستجو برای یافتن سرنشینان احتمالی که در این خودرو حضور داشتند ادامه دارد، همچنین در ادامه نیز یک جرثقیل برای خارج کردن خودرو از دره در محل حاضر شده و محل حادثه برای تعیین علت حادثه به عوامل پلیس راهور تحویل داده خواهد شد.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!