جمعه ۲۰ تیر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۲:۴۹ | ۱۳۹۸/۰۵/۱۶
 باران و مه گرفتگی در جاده‌های مازندران
۱۲:۴۹ | ۱۳۹۸/۰۵/۱۶
اجاره خودرو

باران و مه گرفتگی در جاده‌های مازندران

پرشین خودرو: رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا از بارش باران در اکثر محور ها و مه گرفتگی در برخی محور های استان مازندران خبر داد.

به گزارش پرشین خودرو، سرهنگ نادر رحمانی درباره آخرین وضعیت جوی و ترافیکی راه‌های کشور اظهار کرد: هم اکنون بارش باران در اکثر محورهای استان مازندران گزارش شده است. مه گرفتگی همراه با کاهش دید در ارتفاعات محورهای کرج-چالوس، کیاسر-سمنان و فیروزکوه استان مازندران مشاهده می شود.

وی از مشاهده گرد و خاک همراه با کاهش دید در برخی استان‌های کشور خبر داد و گفت: گرد و خاک همراه با کاهش دید در محورهای زابل-زاهدان و زابل-نهبندان استان سیستان و بلوچستان، محورهای نهبندان-سربیشه و سربیشه-بیرجند استان خراسان جنوبی مشاهده می شود.

 

جادهرییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا در ادامه به وضعیت ترافیکی محور های مواصلاتی کشور اشاره کرد و گفت: ترافیک مسیرجنوب به شمال محور هراز در محدوده سه راهی چلاو، آزادراه قزوین به کرج از پایانه شهیدکلانتری تا پل فردیس و در ادامه آزادراه کرج به تهران از پل فردیس تا پل کلاک نیمه سنگین گزارش شده است. سایر محورهای مواصلاتی کشور از جوی آرام و ترافیکی روان برخوردار هستند.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!