سه شنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۰۹:۳۳ | ۱۳۹۸/۰۵/۱۷
خبرنگاران درستی‌ها را حمایت و كاستی‌ها را گوشزد كنند
۰۹:۳۳ | ۱۳۹۸/۰۵/۱۷
اجاره خودرو
مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا:

خبرنگاران درستی‌ها را حمایت و كاستی‌ها را گوشزد كنند

پرشین خودرو: قلم زدن خبرنگاران و قدم‌زدنشان در پهنه اطلاع‌رسانی، همواره نقطه اطمینان‌بخش و تكیه امیدبخش مدیران و كاركنان صنعت خودرو بوده، هست و خواهد بود.

به گزارش پرشین خودرو، مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا در پیامی از زحمات تمامی خبرنگاران قدردانی کرد.

 

خبرنگاردر این پیام آمده است:

هفدهم مرداد، روز نه، بلكه بهانه‌ای است برای پاس‌داشت و تكریم صاحبان بینش و اندیشه.

هر روز، روز خبرنگار است و مگر می شود روز را بدون خبر، خبرنگار و رسانه متصور بود؟

قلم زدن خبرنگاران و قدم‌زدنشان در پهنه اطلاع‌رسانی، همواره نقطه اطمینان‌بخش و تكیه امیدبخش مدیران و كاركنان صنعت خودرو بوده، هست و خواهد بود.
نكته بهتر این است كه همراهی و هم‌مسیری بخش‌های مختلف كشور از خبرنگاران و دانشگاهیان و فرهنگیان گرفته تا صنعتگران و مدیران و .... بركسی پوشیده نیست و همگان به چیزی جز توسعه، پیشرفت، ترقی و تعالی ایران عزیز نمی‌اندیشند.

در طی مسیرهای پرفراز و نشیب صنعت خودرو، بینش خبرنگاران و چرخش قلم‌شان، حامی، راهنما و راهگشای صنعتگران این حوزه بوده و در حقیقت اهالی رسانه به‌سان چشم‌های ناظر، تلاش و كوشش خودروسازان را زیر نظر داشته‌اند تا كاستی ها را گوشزد كنند و درستی ها را حمایت.

اینجانب به نمایندگی از خانواده بزرگ گروه خودروسازی سایپا، لازم می‌دانم تا در این روز ملی، صمیمانه‌ترین تبریك‌ها را نثار شما، اندیشه و قلم‌تان كنم و از پروردگار بی‌همتا برای شما و عزیزانتان سلامتی و بهروزی مسالت نمایم.

باشد كه به یاری خدا و در سایه تلاشِ ما و حمایتِ شما، روزهای درخشانی در انتظار مردم عزیز، صبور و گرانقدر ایران اسلامی باشد.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
خبرنگارسایپا
نظر بینندگان
!
!
!