سه شنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۰:۳۶ | ۱۳۹۸/۰۵/۱۹
توقف ساخت ترمینال بین المللی فرودگاه شیراز
۱۰:۳۶ | ۱۳۹۸/۰۵/۱۹
اجاره خودرو

توقف ساخت ترمینال بین المللی فرودگاه شیراز

پرشین خودرو: نماینده شیراز در مجلس شورای اسلامی با اشاره به توقف ساخت ترمینال بین المللی فرودگاه شیراز، گفت: با توجه به بازدیدی که از این پروژه داشته‌ام به دلیل توقف آن به وزیر راه و شهرسازی تذکر کتبی دادم.

به گزارش پرشین خودرو، علی اکبری اظهار کرد: سال گذشته و امسال از ترمینال جدید فرودگاه شیراز بازدید داشتم که متاسفانه روند ساخت این پروژه مناسب نیست و تقریبا متوقف شده است.

وی با بیان این‌که در این رابطه به وزیر راه و شهرسازی تذکر کتبی داده‌ام، افزود: این پروژه از اهمیت بسیار زیادی برای هم استان فارس و هم کشور برخوردار است و بعد از فرودگاه بین المللی امام خمینی، فرودگاه شیراز پُر ترددترین فرودگاه کشور به شمار می‌رود.


وی با بیان این‌که کل فرودگاه شیراز از نبود تجهیزات زنج می‌برد و به روز نیست، افزود:‌با مدیرکل فرودگا‌ه‌های استان فارس آقای بدیعی‌فرد نیز در این رابطه جلساتی داشته‌ایم، متاسفانه مدیرکل راه و شهرسازی استان نیز تغییر کرده و منتظریم مدیر جدید این مسئله را پیگیری کند.

نماینده شیراز در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر این‌که هدف ما از پیگیری ساخت ترمنیال جدید فرودگاه شیراز و توسعه آن تسریع در پیشرفت کار است، گفت:‌ با همکاری گمرک یک دستگاه ایکس ری در فرودگاه نصب شده، واقعیت آن است که ورود و خروج مسافران خارجی در فرودگاه شیراز زیاد است و برای کشور درآمدزایی به دنبال دارد. اما با این وجود این فرودگاه مشکلاتی دارد که به تذکر کتبی به وزیر راه و شهرسازی منجر شده است.

بدیعی گفت: امروز در استانداری فارس جلسه داریم که این موضوع را پیگیری خواهم کرد.

حدود یکماه پیش مدیرعامل شرکت فرودگاه‌ها از پیشرفت 50 درصدی ساخت ترمینال بین‎المللی فرودگاه شیراز خبر داده بود. این ترمینال با مساحت 25 هزار مترمربع در سه طبقه در حال ساخت است که البته به دلایلی روند ساخت تقریبا متوقف شده است.

منبع: تسنیم

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!