سه شنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۰۳:۲۹ | ۱۳۹۸/۰۵/۲۱
10 ایالت آمریکا که بدترین افزایش نرخ بیمه را پس از تصادف دارند
۰۳:۲۹ | ۱۳۹۸/۰۵/۲۱
اجاره خودرو
/اختصاصی/

10 ایالت آمریکا که بدترین افزایش نرخ بیمه را پس از تصادف دارند

پرشین خودرو: در این مقاله، به معرفی بدترین ایالت های آمریکا خواهیم پرداخت که حق بیمه شما را پس از تصادف نزدیک به 50 درصد افزایش می دهند.

به گزارش خبرنگار پرشین خودرو، تصادف اتومبیل خواه یک تصادف جدی و یا فقط یک تصادف جزیی باشد، بدون شک یکی از حوادث استرس زا خواهد بود و رانندگان را پس از وقوع درگیر آن می کند، ولی تصادف در ایالات متحده آمریکا صرفا به وارد آمدن خسارت مربوط نمی شود و هنگامی که یک حادثه برای شما اتفاق بیافتد، افزایش نرخ بیمه می تواند دومین موضوع استرس زا برای شما باشد، حتی اگر شما قربانی یک حادثه بوده و هیچ تقصیری در آن نداشته باشید، لازم است که برای تمدید بیمه اتومبیل خود هزینه های بیشتری پرداخت کنید، هرچند مقدار تعیین شده برای افزایش نرخ بیمه به چگونگی رانندگی شما بستگی دارد، حال می خواهید با یک خودروی سواری یا شاسی بلند رانندگی کنید و یا با یک کامیون بزرگ.

 

بیمه خودرواخیرا یک مطالعه جدید از سایت Insurance نگاه دقیق تری به افزایش نرخ بیمه ها بر روی 50 ایالت مختلف آمریکا داشته است و از این بین 10 مورد از بدترین ایالت های آمریکا با بیشترین افزایش نرخ بیمه معرفی شده است که برخی از آنان تا حداقل 2000 دلار نیز افزایش نرخ بیمه را شامل می شوند. هرچند در مجموع و بدون توجه به اینکه در کدام ایالت زندگی می کنید، به طور متوسط 31 درصد به نرخ بیمه اتومبیل حادثه دیده اضافه می شود که برای برخی از ایالت ها بسیار بدتر خواهد بود.

باتوجه به لیست زیر، می توانید با 10 ایالت آمریکا آشنا شوید که میزان حق بیمه سالیانه آنان پس از وقوع یک حادثه به طور متوسط بیشتر از سایر ایالت ها افزایش پیدا می کند.

1- میشیگان: 3502 دلار

2- لویزیانا: 3348 دلار

3- کالیفرنیا: 3081 دلار

4- فلوریدا: 3045 دلار

5- دلاویر: 2592 دلار

6- رود آیلند: 2591 دلار

7- کنتیکت: 2589 دلار

8- جورجیا: 2589 دلار

9- مینسوتا: 2503 دلار

10- واشنگتن: 2438 دلار

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!