جمعه ۱۳ تیر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۰:۲۴ | ۱۳۹۸/۰۵/۲۲
رضایت مشتریان از محصولات ایران خودرو در 2شاخص IQS و CSI
۱۰:۲۴ | ۱۳۹۸/۰۵/۲۲
اجاره خودرو
/گزارش خبری/نتایج نظرسنجی شركت ISQI نشان داد:

رضایت مشتریان از محصولات ایران خودرو در 2شاخص IQS و CSI

پرشین خودرو: اهداف تعیین شده وزارت صمت در حوزه رضایت مشتریان در محصولات ایران خودرو در دو شاخص IQS و CSI دوام محقق شده است.

به گزارش پرشین خودرو، محصولات گروه صنعتی ایران خودرو در دوشاخص IQS و CSI دوام در شاخص هایی كه از سوی شركت بازرسی كیفیت و استاندارد ایران به طریق نظرسنجی از مشتریان اندازه گیری شده و بر مبنای نتایج این اندازه گیری، تمامی محصولات پرتیراژ این خودروساز توانستند اهداف تعیین شده از سوی وزارت صمت را در شاخص IQS و شاخص CSI دوام محقق كنند.

شاخص IQS بیانگر تعداد ایرادات اظهار شده در سه ماه نخست مالكیت خودرو توسط مشتری و شاخص CSI دوام بیانگر میزان رضایت از كیفیت محصول پس از گذشت 15 ماه از مالكیت خودرو توسط مشتری است.

این موفقیت حاصل تلاش تیمی در گروه صنعتی ایران خودرو در بخش های مختلف زنجیره تامین، مهندسی، تولید و كیفیت و بیانگر بی اثر ماندن تحریم های بین المللی در فرآیند كیفیت محصولات گروه صنعتی ایران خودرو بوده است.

 

خط تولید


درحال حاضر تمامی محصولات گروه صنعتی ایران خودرو در سایت های مختلف تولیدی،‌ براساس شاخص های منطبق بر شاخص های تعیین شده از سوی شركت بازرسی كیفیت و استاندارد ایران به صورت مستمر و روزانه پایش می شود تا محصولات همچنان در مسیر حفظ و ارتقای كیفیت حركت كرده كنند.

اجرای پروژه های بهبود كیفیت در زنجیره تامین و تولید گروه صنعتی ایران خودرو در شرایط تحریم با جدیت زیادی دنبال می‌شود تا محصولات براساس شاخص های كیفیت منطبق بر خواست و نیاز مشتریان تولید و عرضه شود.

 

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!