سه شنبه ۱۲ فروردین ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۲:۴۸ | ۱۳۹۸/۰۵/۲۷
ارزیابی مدیران ارشد ایساكو از نحوه ارائه خدمات به زائران حرم رضوی
۱۲:۴۸ | ۱۳۹۸/۰۵/۲۷
/گزارش خبری/

ارزیابی مدیران ارشد ایساكو از نحوه ارائه خدمات به زائران حرم رضوی

پرشین خودرو: مدیران خدمات پس از فروش ایران‌خودرو در ادامه بازدیدهای نظارتی خود، به منظور پایش بر نحوه ارائه خدمات به مشتریان این گروه صنعتی امروز به استان خراسان رضوی سفر کردند.

به گزارش پرشین خودرو، هم‌زمان با نزدیک شدن عید بزرگ شیعیان و ولایت‌عهدی حضرت امام علی (ع)، حمیدرضا بهمنی، قائم مقام ایساکو، به همراه گروهی از مدیران این شرکت، كیفیت خدمت رسانی به مسافران و زائران مهشد مقدس را مورد بررسی و ارزیابی قرار داد.

این گروه برای بررسی کیفیت ارائه خدمات به مشتریان، به تعدادی از نمایندگی‌های نیشابور و شهر مشهد رفته و با ارزیابی خدمات پس از فروش بر اساس چک‌لیست‌های موجود، بر ارائه بهترین خدمات به زایرین حرم امام رضا(ع) تاکید کردند.

 

ایساکو«كیفیت ارائه خدمات» از مهم‌ترین شاخص‌هایی است که شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران در ارزیابی سالانه خود، آن را مورد بررسی قرار می‌دهد و برهمین اساس بهبود کیفیت خدمات متاثر از عواملی همچون نظارت و پایش مستمر و برنامه‌ریزی و اجرای اقدامات اصلاحی به صورت مداوم، بهره‌گیری از نیروی انسانی متخصص، استفاده از قطعات با کیفیت، تجهیزات و شرایط محیطی نمایندگی‌ها و... بوده است.

یادآور می شود، ایساکو در شاخص «کیفیت ارائه خدمات» از شركت بازرسی كیفیت و استاندارد ایران (ISQI) نمره 91.2 از 100 را دریافت کرده که از سال 94 تاکنون یک رکورد محسوب می‌شود.

نظر بینندگان
!
!
!