سه شنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۸
پرشین خودرو
۱۳:۱۷ | ۱۳۹۸/۰۵/۲۷
خرید هلیکوپتر امدادی توسط شهرداری بررسی می‌شود
۱۳:۱۷ | ۱۳۹۸/۰۵/۲۷
اجاره خودرو

خرید هلیکوپتر امدادی توسط شهرداری بررسی می‌شود

پرشین خودرو: شهردار تهران از خرید هلیکوپتر امدادی خبر داد و گفت: شهرداری تهران قصد دارد با همکاری هلال احمر و اورژانس از این دستگاه‌ها بهره ببرد.

به گزارش پرشین خودرو، پیروز حناچی در حاشیه افتتاح ایستگاه ۱۱۰ آتش‌نشانی در جمع خبرنگاران، بیان کرد: امروز شاهد رونمایی و ورود تجهیزات آتش نشانی هستیم که شهر تهران تا پیش از حادثه پلاسکو آن را نداشت. در شهریور ماه سال ۱۳۹۶ شورای اسلامی شهر تهران درصدی از بودجه را به ایمنی شهروندان اختصاص داد که مستقیماً برای آتش نشانی و مسائل ایمنی این شهر هزینه می شود. همچنین شرایط فعلی تجهیزات شهرداری تهران با پیش از حادثه پلاسکو قابل مقایسه نیست.

 

حناچی


حناچی در مورد خرید هلیکوپترهای امدادی، گفت: خرید هلیکوپتر و بالگرد برای امداد یکی از اقدامات در حال بررسی است. دستگاه های دیگر نظیر اورژانس و هلال احمر این دستگاه‌ها را دارند و در این راستا با همکاری هلال احمر و اورژانس قصد داریم از این دستگاه ها بهره ببریم و یا اینکه شرایط ایده آل این است که سازمان آتش نشانی آن راخریداری کند.

شهردار تهران درباره پیشگیری از وقوع حوادث و طرح ۹۹۹، اظهار داشت: در خصوص ساختمان‌های بلند، طرح ۹۹۹ کلید خورده است که بحث افزایش ایمنی را شامل می شود. بخشی از این طرح بحث آموزش شهروندان است و بخشی هم بحث شناسایی نقاط پر خطر است که این کار هم به موازات در حال انجام است.

منبع: مهر

نظر بینندگان
!
!
!