یكشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۸
پرشین خودرو
حلقه سوم ترافیکی تهران تکمیل می‌شود
۱۴:۲۴ | ۱۳۹۸/۰۵/۲۷
اجاره خودرو

حلقه سوم ترافیکی تهران تکمیل می‌شود

پرشین خودرو: معاون فنی و عمرانی استاندار تهران گفت: حلقه سوم ترافیکی استان تهران 60 درصد پیشرفت فیزیکی داشته و شرق و غرب این استان را به یکدیگر متصل می‌کند.

به گزارش پرشین خودرو، محمد تقی‌زاده ، در باره تکمیل حلقه سوم ترافیکی استان تهران گفت: راه‌ها یکی از محورهای توسعه استان محسوب می‌شود و استان تهران از حیث جابجایی بار و حمل و نقل مسافر رتبه اول را در کشور دارد.

وی ادامه داد: با توجه به پایتخت بودن تهران ما جزو استان‌های برتر در کشور محسوب می‌شویم و توجه به راه‌های استان باید در اولویت قرار بگیرد.

 

ترافیکتقی‌زاده یادآور شد: حلقه سوم راه‌های مواصلاتی تهران به عبارتی غرب و شرق را متصل می‌کند و از آبیک قزوین وارد استان البرز و از ماهدشت و کرج وارد ملارد و استان تهران می‌شود و به چرمشهر و گرمسار منتهی می‌شود.

وی یادآور شد: این حلقه مواصلاتی یکی از پروژه‌های اساسی و زیرساختی استان تهران محسوب می‌شود که شرق و غرب استان را به یکدیگر متصل می‌کند.

معاون فنی و عمرانی استاندار تهران اظهار داشت: این محور مواصلاتی 60 درصد پیشرفت فیزیکی داشته است و در حال حاضر ابنیه، پل و تقاطع‌های غیرهمسطح آن در حال اجراست و تا پایان سال 99 تکمیل و به بهره‌برداری می‌رسد.

وی ادامه داد: بخش قابل توجهی از پروژه‌های ترافیکی با اتصال این حلقه رفع خواهد شد.

تقی‌زاده در باره حلقه دوم ترافیکی استان تهران نیز گفت: این حلقه از سه‌راه سیمان و از بلوار امام رضا(ع) به سمت اتوبان تهران ـ قم به طول 32 کیلومتر آغاز شده است که این طرح از پروژه‌های مهم استان تهران در حوزه راه‌ها محسوب می‌شود.

معاون فنی و عمرانی استاندار تهران اظهار داشت: این حلقه سه تقاطع همسطح و بخش قابل توجهی از حمل و نقل سنگین استان را برعهده دارد.

منبع: فارس

برچسب ها:
ترافیکتهران
نظر بینندگان
!
!
!