چهارشنبه ۲ مهر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۲:۵۹ | ۱۳۹۸/۰۵/۲۸
تولید پشت آمپرهای 3 بعدی بدون نیاز به عینک مخصوص! + تصاویر
۱۲:۵۹ | ۱۳۹۸/۰۵/۲۸
اجاره خودرو
/اختصاصی/بوش در حال توسعه ابزارهای دیجیتالی 3 بعدی است؛

تولید پشت آمپرهای 3 بعدی بدون نیاز به عینک مخصوص! + تصاویر

پرشین خودرو: شرکت بوش می گوید که ابزارهای 3 بعدی اولویت بندی هشدارها را آسان تر می کنند و نیازی هم به عینک های قرمز و آبی برای دیدن آنان نخواهد بود.

به گزارش خبرنگار پرشین خودرو، کمپانی بوش به عنوان توسعه دهنده و مخترع بسیاری از تکنولوژی های روز صنعت خودروسازی، بر روی فناوری جدید داشبوردهای دیجیتالی کار می کند و در تلاش است تا نمایشگرهای 3 بعدی را برای ماشین های نسل بعد به واقعیت تبدیل کند.

 

پش آمپر دیجیتالایده آن تنها برای صفحه کیلومترهای دیجیتالی بوده و ریشه در افزایش ایمنی خودروها دارد و رانندگان با داشتن اطلاعات اتومبیل خود به شیوه ای کاملا متفاوت، می توانند اولویت های ماشین خود را درک کنند. در حال حاضر صفحه نمایشگرهای آنالوگ و یا حتی دیجیتال اطلاعات مهمی را در کنار اطلاعات پایه در صفحه کیلومتر به رانندگان نشان می دهند که تشخیص دادن اهمیت آنان کار دشواری است، اما ایده بوش اولویت ها را در قالب فناوری 3 بعدی به رانندگان نشان خواهد داد.

 

پشت آمپر دیجیتالدکتر استیفن برنز، رئیس بخش چندرسانه ای کمپانی بوش می گوید که عمق میدان نمایش صفحه کیلومتر بدان معنی است که رانندگان می توانند اطلاعات تصویری مهم را سریع تر درک کنند، خواه از سوی سیستم های کمکی و یا هشدار از راه دور همچون سیستم های تشخیص مانع و برخورد باشد. در کنار هشدارهای ایمنی، از این فناوری می توان برای نشان دادن بهتر موانع جاده ای، مسیریاب‌ها و یا استفاده پیشرفته تر از دوربین های 360 درجه باشد.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!