دوشنبه ۱۱ فروردین ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۱:۳۴ | ۱۳۹۸/۰۵/۲۹
مسابقه عکاسی اینستاگرامی کرمان موتور کلید خورد +جزئیات
۱۱:۳۴ | ۱۳۹۸/۰۵/۲۹
/گزارش خبری/

مسابقه عکاسی اینستاگرامی کرمان موتور کلید خورد +جزئیات

پرشین خودرو: کرمان موتور هم زمان با تعطیلات آخر هفته، مسابقه عکاسی اینستاگرامی این شرکت را کلید زد.

به گزارش خبرنگار پرشین خودرو، کشورمان ایران جای خوبی برای گشت و گذار است و چه خوب که بتوانیم تجربه های سفر زمینی خود با محصولات کرمان موتور را با یکدیگر به اشتراک بگذاریم. در این بین از چالش ها و تجربه های سفرتان با محصولات کرمان موتور در جاده های بکر و کمتر دیده شده عکاسی نمایید.

از هر آنچه که برای شما تازگی دارد تصویرسازی نمایید به صورتی که دیگران احساس نمایند با شما همسفرند. ما تجارب این سفرنامه تصویری شما را در بوته آزمایش کاربران صفحه اینستاگرامی کرمان موتور قرار می دهیم و به نفرات برتر جوایز نفیس اهدا می گردد. ذکر موقعیت جغرافیایی منطقه ای که در آن می باشید و جایی که قصد سفر به آن را دارید نیز بسیار عالی خواهد بود.

 

اینستاگرامآثار خود را برای اینستاگرام کرمان موتور ارسال نمایید. در صورتی که عکس را در پروفایل خود قرار دادید حتما از هشتگ های ما: #سفر_با_کرمان_موتور و #همسفر_کرمان_موتور استفاده کنید تا بتوانیم عکس شما را پیدا و در مسابقه مشارکتتان دهیم.

مهلت ارسال آثار تا پایان روز 3 شهریور ماه می باشد.

به گزارش کرمان موتور، در نهایت روز سه شنبه 5 شهریور ماه منتظر حضور همیشگی شما همراهان در Story اینستاگرام کرمان موتور هستیم تا بهترین اثر را شما انتخاب کنید.
شرایط عمومی:
تصاویر به نحوی تهیه شود که بر طبق هنجارها قابل انتشار باشند.
صرفا دارندگان محصولات کرمان موتور می توانند در مسابقه شرکت نمایند. بدون محدودیت سنی

زمان بندی
مهلت ارسال آثار: 29 مرداد الی 3 شهریور
رای گیری: 5 شهریور
اعلام نتایج: 6 شهریور.

نظر بینندگان
!
!
!