سه شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۰:۲۲ | ۱۳۹۸/۰۶/۰۲
کارت سوخت میزان سوخت مصرفی را شفاف می‌کند
۱۰:۲۲ | ۱۳۹۸/۰۶/۰۲
اجاره خودرو

کارت سوخت میزان سوخت مصرفی را شفاف می‌کند

پرشین خودرو: یک عضو کمیسیون انرژی مجلس گفت: در شرایط کنونی استفاده از کارت سوخت می تواند کنترلی بر میزان مصرف سوخت داشته باشد اما باید سیستم های هوشمند موجود بازسازی شود.رر

به گزارش پرشین خودرو، هدایت الله خادمی با اشاره به تاثیر استفاده از کارت سوخت در مدیریت سوخت با بیان اینکه در یک مقطع زمانی استفاده از کارت سوخت و سامانه هوشمند باعث شفاف سازی در مصرف سوخت و در نهایت مدیریت مصرف سوخت شد،‌ اظهار داشت: کارآمدی استفاده از کارت سوخت به موقعیت زمانی بازمی‌گردد و برای همه موقعیت ها نمی توان یک نسخه پیچید.

 

کارت سوخت


این عضو کمیسیون انرژی مجلس در ادامه تصریح کرد: در شرایط کنونی استفاده از کارت سوخت می تواند کنترلی بر میزان مصرف سوخت داشته باشد اما باید سیستم های هوشمند موجود بازسازی شود چراکه ظرف این مدت از آنجایی که این احتمال وجود داشت که دیگر از کارت سوخت استفاده نشود، آنطور که باید به زیر ساخت ها و سیستم های هوشمند آن توجه نشده است.


خادمی در ادامه تاکید کرد: تا زمانی که همه مردم کارت سوخت دریافت کنند این امکان وجود دارد تا مردم با استفاده از کارت های موجود در جایگاه سوخت گیری کنند. اکنون مشکل خاصی در این زمینه وجود ندارد.

منبع: ایسنا

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!