چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۴۰۰
پرشین خودرو
۱۴:۳۷ | ۱۳۹۸/۰۶/۰۴
پرفروش‌ترین خودروی برقی اروپا مشخص شد
۱۴:۳۷ | ۱۳۹۸/۰۶/۰۴
اجاره خودرو

پرفروش‌ترین خودروی برقی اروپا مشخص شد

پرشین خودرو: تسلا مدل ۳ در نیمه نخست سال جاری میلادی توانسته است در صدر پرفروش‌ترین خودروهای تمام برقی بازار اروپا قرار بگیرد.

به گزارش پرشین خودرو، خودروهای برقی که در سال‌های اخیر تحت‌تاثیر تشدید نگرانی‌های جهانی در خصوص میزان آلودگی هوا، تخریب محیط زیست و کمبود یا افزایش قیمت سوخت به شدت از سوی شرکت‌های خودروسازی، تکنولوژی و همچنین مشتریان مورد توجه و استقبال قرار گرفته‌اند، دولت‌های متعددی در جهان نیز تصمیم گرفته‌اند که با ارائه طرح‌های تشویقی به شرکت‌های تولیدکننده این محصولات و همچنین شهروندان خود، تولید و خرید و فروش وسایل نقلیه پاک و دوستدار محیط زیست را به میزان قابل توجهی افزایش دهند.

بدین ترتیب شرکت‌های خودروسازی بزرگی تصمیم گرفته‌اند که تغییر رویکرد داده و به سمت و سوی ساخت و طراحی خودروهای برقی و الکتریکی و هیبریدی بپردازند تا در سال‌های آینده، مشتریان خودرو بیشتر به خرید این محصولات روی بیاورند.

 

تسلا 3

 

از جمله برجسته‌ترین شرکت‌های خودروسازی که به تولید و توسعه خودروهای تمام برقی با کیفیت، لوکس و قدرتمند پرداخته است، می‌توان به شرکت آمریکایی تسلاموتورز اشاره کرد که توانسته است با توسعه مدل خودروهای برقی تسلا ۳، تسلا ایکس و تسلا اس به خوبی توسط مشتریان و علاقمندان مورد توجه و استقبال قرار بگیرد و سهم قابل توجهی از بازارهای جهانی را به خود اختصاص دهد.


در میان کشورها و مناطق مختلف جهان، کشورهای اروپایی به خصوص منطقه اسکاندیناوی، ایالات متحده آمریکا و چین بیشترین استقبال را از خودروهای برقی، پاک و دوستدار محیط زیست داشته اند که بر اساس تازه‌ترین اخبار و گزارش‌های منتشر شده در وب سایت thedriven، تسلا مدل ۳ موفق شده است در صدر پرفروش‌ترین و محبوب‌ترین خودروهای تمام برقی (BEVs) بازار اروپا قرار بگیرد.

همچنین در این گزارش آمده است که روند استقبال مشتریان از خودروهای برقی در اروپا در نیمه نخست سال ۲۰۱۹ میلادی رو به افزایش بوده و در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته، ۷۹ درصد رشد یافته است. این در حالیست که نتایج نظرسنجی و تحقیقات پیشین که توسط مدیر ارشد اجرایی شرکت بی.ام.و منتشر شده بود، نشان می‌داد اروپایی‌ها خریداری و استفاده از خودروهای پلاگین هیبریدی را به خودروهای برقی و هیبریدی ترجیح می‌دهند.

منبع: ایسنا

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!