سه شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۵:۱۶ | ۱۳۹۸/۰۶/۰۴
وزارت صنعت اتوبوس‌های خریداری شده را تحویل نداده است
۱۵:۱۶ | ۱۳۹۸/۰۶/۰۴
اجاره خودرو
معاون حمل و نقل و ترافیک شهردار تهران:

وزارت صنعت اتوبوس‌های خریداری شده را تحویل نداده است

پرشین خودرو: معاون حمل و نقل و ترافیک شهردار تهران با اشاره به طرح خریداری ۱۹ هزار دستگاه اتوبوس برای شهرهای کشور گفت: متولی این طرح وزارت صنعت است اما بعد از یک سال و نیم حتی شاهد خروج یک دستگاه اتوبوس هم نبوده‌ایم.

به گزارش پرشین خودرو، محسن پورسیدآقایی در مراسم افتتاح دو ایستگاه محمدیه و بسیج در خط هفت متروی تهران که صبح امروز با حضور نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه و جمعی از اعضای شورای شهر و مسئولان شهری برگزار شد، با بیان اینکه باید به حوزه اتوبوسرانی نیز توجه داشته باشیم، گفت: ناوگان اتوبوسرانی تهران وضعیت مناسبی ندارد و بخش زیادی از اتوبوس‌ها عمر بالای 10 سال دارند این درحالی است که قرار است 19 هزار دستگاه اتوبوس برای شهرهای کشور خریداری شود ولی برای تحقق آن نیاز به کمک همه وزارتخانه‌ها داریم. از این رو می‌خواهیم سازمان برنامه ریزی کشور این مسئولیت را برعهده بگیرد.

 

محسن پورسیدآقایی

 

وی ادامه داد: متولی این طرح وزارت صنعت است اما بعد از یک سال و نیم حتی شاهد خروج یک دستگاه اتوبوس هم نبوده‌ایم. اگر قرار باشد فقط یک وزارتخانه را متولی بدانیم امکان موفقیتمان کم خواهد بود. بنابراین امیدواریم در این خصوص نیز سازمان برنامه ریزی محوریت موضوع را برعهده بگیرد و تا پایان سال تعدادی اتوبوس به ناوگان اتوبوسرانی افزوده شود و از بحران خارج شویم.

منبع: تسنیم

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!