یكشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۳:۵۵ | ۱۳۹۸/۰۶/۰۵
سهم 14درصدی مترو از سفرهای درون‌شهری تهران
۱۳:۵۵ | ۱۳۹۸/۰۶/۰۵
اجاره خودرو

سهم 14درصدی مترو از سفرهای درون‌شهری تهران

پرشین خودرو: مدیرعامل شرکت مترو تهران از پیش‌بینی آسانسور برای ایستگاه‌های مترو خبر داد و گفت: 14 درصد از 18 میلیون سفر درون‌شهری در پایتخت با مترو انجام می‌شود.

به گزارش پرشین خودرو، علی امام مدیرعامل شرکت مترو تهران، درباره خطوط مترو تهران اظهار داشت: در حال حاضر 18 میلیون سفر درون‌شهری در پایتخت داریم که سهم مترو تهران حداکثر حدود 14 درصد در طول روز است و ما انتظار داریم سهم مترو تهران از سفرهای درون‌شهری به بیشتر از 30 درصد برسد.

 

مترو


وی در مورد انتقاد برخی در زمینه نبود آسانسور در ایستگاه‌های مترو گفت: این انتقادها برای ایجاد رفاه افراد کم‌توان بجا و پذیرفتنی است و شبکه مترو تهران متأسفانه به دلایل مختلفی آمادگی لازم جهت استفاده افراد کم‌توان از آن را نداشته است.


مدیرعامل شرکت مترو تهران با اشاره به اینکه برخی از خطوط مترو آسانسور ندارد، ادامه داد: در خط 3 مترو آسانسوری تعبیه نشده و برای خط 4 نیز فقط یک آسانسور در نظر گرفته شده و ما این نقص‌های شبکه مترو را می‌پذیریم و جهت رفع آن اقدام خواهیم کرد.

امام از انجام برنامه‌ریزی‌ها و مناقصه‌هایی برای تأمین آسانسورهای خطوط 3 خبر داد و گفت: در صورتی که محدودیت منابع برطرف شود هر چه سریع‌تر نسبت به این مشکل اقدام خواهیم کرد.

منبع: فارس

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
متروتهران
نظر بینندگان
!
!
!