یكشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۸
پرشین خودرو
۱۵:۴۶ | ۱۳۹۸/۰۶/۰۵
به روزرسانی چرخه تولید عامل افزایش کیفیت خودرو
۱۵:۴۶ | ۱۳۹۸/۰۶/۰۵

به روزرسانی چرخه تولید عامل افزایش کیفیت خودرو

پرشین خودرو: می‌توان با واگذاری سهام دولت در خودروسازی‌ها، به روزرسانی چرخه تولید، مشارکت با شرکت‌های خارجی و استفاده از توان داخل زمینه افزایش کیفیت را فراهم کرد

به گزارش پرشین خودرو، اکبر رنجبرزاده عضو هیات رئیسه مجلس در خصوص اولویت‌های آقای مقیمی به عنوان مدیرعامل جدید ایران خودرو، گفت: ارزیابی هوشمندانه، دقیق و عمیق مدیران میانی و پایین‌دستی حاضر در ایران خودرو یکی از الزامات آقای مقیمی است تا میزان توانایی و تعهد این افراد مشخص شود.

نماینده مردم اسدآباد در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مدیر توانمند و فاسد ارزش ماندگاری ندارد، افزود: آقای مقیمی می‌تواند با انتخاب افراد مطمئن، متعهد و حساس نسبت به بیت المال کارنامه خوبی از خود در ایران خودرو به جای گذارد.
 

خودروهزینه‌های تولید خودرو در کشور بالاست

وی اظهار کرد: هزینه‌های تولید خودرو در کشور بالاست بنابراین باید دومین برنامه مدیرعامل جدید ایران‌خودرو کاهش هزینه‌های تولید باشد تا مردم بتوانند خودروی ارزان قیمت بخرند و خرید چهارچرخ‌ها به آرزو، آمالی برای جوانان تبدیل نشود.


این نماینده مردم در مجلس دهم افزایش کیفیت خودروهای داخلی را یکی از الزامات خودروسازان برشمرد و اضافه کرد: می‌توان با واگذاری سهام دولت در خودروسازی‌ها، به روزرسانی چرخه تولید، مشارکت با شرکت‌های خارجی و استفاده از توان داخل زمینه افزایش کیفیت را فراهم کرد.

رنجبرزاده ادامه داد: افزایش تیراژ تولید خودرو موجب بیشتر شدن عرضه و کاهش قیمت خودرو می‌شود بنابراین باید با به کارگیری ظرفیت داخلی بر تعداد دستگاه های تولید افزود.

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: باید برنامه خودروسازان به گونه‌ای باشد که خودروی با کیفیت و ارزان قیمت برای اقشار کم درآمد تولید شود و این امر محقق نمی شود مگر آنکه مدیران پاکدامن، سالم و ... در کنار آقای مقیمی فعالیت کند.

منبع: خبرگزاری خانه ملت

برچسب ها:
خودرومجلس
نظر بینندگان
!
!
!