سه شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۵:۲۹ | ۱۳۹۸/۰۶/۰۶
رشد ۴۰درصدی حمل بار هوایی در فرودگاه پیام
۱۵:۲۹ | ۱۳۹۸/۰۶/۰۶
اجاره خودرو

رشد ۴۰درصدی حمل بار هوایی در فرودگاه پیام

پرشین خودرو: فرودگاه پیام اعلام کرد: با حمل بیش از ۴۰۰ تن بار هوایی در فرودگاه بین المللی پیام در پنج ماه نخست سال ۱۳۹۸ رشد ۴۰ درصدی نسبت به مدت مشابه سال گذشته رقم خورد.

به گزارش پرشین خودرو، عملکرد این فرودگاه در خصوص فعالیت های ۵ ماه نخست سال جاری شاهد رشد ۴۰ درصدی حمل بار هوایی (کارگو) نسبت به مدت مشابه سال گذشته بوده است.


بر اساس اعلام معاونت هوانوردی و امور فرودگاهی فرودگاه پیام در همین بازه زمانی، بخش آموزشی نیز بیش از ۳۰ درصد رشد داشته است.

 

فرودگاه پیام


این گزارش می افزاید: در حوزه خدمات آموزشی، فرودگاه پیام به صورت تجمعی بیش از ۱۱ هزار نشست و برخاست هواپیما در ۵ ماه نخست سال ۹۸ صورت گرفته که در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته بیش از ۳۰ درصد افزایش داشته است.

همچنین در حوزه حمل بار هوایی (کارگو) انواع کالاها از طریق این فرودگاه، با حمل بیش از ۴۰۰ تن بار در ۵ ماه نخست سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته شاهد رشد ۴۰ درصدی بوده ایم.

فرودگاه بین المللی پیام در ابعادی به وسعت ۳۶۰۰ هکتار در مهرشهر کرج واقع شده که اکنون خدمات هوایی حمل بار و کالا در فرودگاه پیام به اقصی نقاط جهان در حال انجام است و به زودی پرواز مسافری نیز از این فرودگاه به مقاصد کیش و مشهد آغاز خواهد شد.

منبع: مهر

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!