شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۰۱:۵۵ | ۱۳۹۸/۰۶/۰۷
کاهش خودروهای ناقص کف کارخانه ایران خودرو
۰۱:۵۵ | ۱۳۹۸/۰۶/۰۷
اجاره خودرو
مدیرعامل ایران خودرو خبر داد:

کاهش خودروهای ناقص کف کارخانه ایران خودرو

پرشین خودرو: مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو گفت: پیش از تعطیلات تابستانی، حدود 88 هزار خودروی ناقص در كف كارخانه وجود داشت كه با همت پرسنل در 10 روز تعطیل، این عدد به حدود 65 هزار دستگاه كاهش یافت. هدف این است كه خودروها را هر چه سریع تر تكمیل كرده و تحویل مشتریان دهیم.

به گزارش پرشین خودرو، فرشاد مقیمی در بازدید وزیر صنعت، معدن و تجارت و هیات همراه از خطوط تولید ایران خودرو، از جدیت برای به روز رسانی معوقات و همچنین تعهدات فروش‌های فوری محصولات خبر داد.

مقیمی افزود: تا ابتدای شهریورماه امسال 136 هزار و 307 دستگاه تولید كرده ایم كه با تحقق اهداف تولید، علاوه بر پاسخگویی به تمامی تعهدات معوق، امكان ایجاد تعهد جدید را نیز خواهیم داشت. وی در عین حال لازمه دستیابی به هدف تولید را حمایت از سوی نهادهای مرتبط دانست.

مقیمی تاكید كرد: مهم ترین مساله ای كه در حال حاضر با آن مواجه هستیم تامین نقدینگی برای تكمیل و تولید خودرو است، برآورد صورت گرفته 30 هزار میلیاد تومان است كه بخشی از آن از طریق فروش محصولات تامین خواهد شد اما بخشی دیگر باید از سایر منابع تامین شود.

وی با بیان این كه با افزایش ساخت داخل قطعات برای محصولات تولیدی، تا 40 میلیون یورو كاهش ارزبری خواهیم داشت از تامین بخشی از نیاز ارزی از محل صادرات خودرو و قطعه خبر داد و گفت: میزان ارزبری، در ادامه تولید امسال افزایش نیز خواهد داشت.

مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو تاكید كرد:‌ به دنبال این هستیم تا با ایجاد هم افزایی میان بخش های مختلف زنجیره ارزش تولید خودرو شادابی و انگیزه بالایی را در قطب اصلی تولید صنعتی كشور ایجاد كنیم.

مقیمی در پایان خواستار حمایت از صنعت خودرو كشور توسط نهادهای تصمیم گیرنده شد و گفت: اقدامات اجرایی در داخل ایران خودرو درحال انجام است و با حمایت از سوی دستگاه های ذیربط تمامی برنامه ها قابل اجرا خواهد بود.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!