چهارشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۳:۵۳ | ۱۳۹۸/۰۶/۱۰
تحویل خودروی «ام وی ام» به مشتری 8 سال بعد از ثبت نام!
۱۳:۵۳ | ۱۳۹۸/۰۶/۱۰
گرندکس
/گزارش خبری/

تحویل خودروی «ام وی ام» به مشتری 8 سال بعد از ثبت نام!

پرشین خودرو: 15سال پیش یک خودروی کوچک شهری موسوم به ام وی ام 110 به بازار آمد و از آن زمان تاکنون همواره این خودرو در کلاس خودش جزو خودروهای محبوب بازار محسوب می شود و بسیاری از خریداران خاطرات خوبی از این خودروی محبوب دارند.

به گزارش پرشین خودرو، تولید این خودرو در دو نسل در ایران مطابق با شرکت چری انجام پذیرفت.

اما نکته جالبی که باز هم پای یک ام وی ام 110 در آن دخیل بود آن بود که اخیرا یک نفر از مشتریان این خودرو که حدود 8 سال پیش ثبت نام کرده بود ولی به علت مهاجرت خودروی خود را تحویل نگرفته بود با مراجعه به شرکت مدیران خودرو و ارائه مدارک خواستار خودرو خود گردید و در مدت زمان کوتاه موفق به دریافت نسل جدید این خودرو گردید.

خودروی ثبت نامی مدل قدیمی این خودرو بوده است، در نهایت با هماهنگی های لازم آخرین نسل از این خودرو تحویل مشتری گردید.

 

ام وی ام 110مشتری این خودرو پس از تحویل خودرو خود بسیار خوشحال بود و آن را یک امر ارزشمند توسط شرکت مدیران خودرو در راستای احترام به مشتری و تکریم حقوق آنها دانست که جا دارد تا به یک فرهنگ عمومی بدل گردد.

شرکت مدیران خودرو ازجمله خودروسازانی است که همواره به رضایت مشتری می اندیشد و طبق ارزیابی سازمان کیفیت و استاندارد توانسته است امسال رتبه نخست رضایت مندی مشتری را کسب نماید و در امر رسیدگی به شکایات مشتریان برای سه دوره پیاپی رتبه نخست را از آن خود نماید.

اجاره ماشین عروس
اجاره خودرو
نظر بینندگان
!
!
!