پنجشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۲:۴۱ | ۱۳۹۸/۰۶/۱۱
نصب اولین پله‌برقی تولید داخل در مترو
۱۲:۴۱ | ۱۳۹۸/۰۶/۱۱
اجاره خودرو

نصب اولین پله‌برقی تولید داخل در مترو

پرشین خودرو: مدیرعامل شرکت راه‌آهن شهری تهران و حومه (مترو) با اشاره به اینکه بخش ساختمانی ایستگاه میدان امام حسین (ع) تکمیل و به پایان رسیده است، گفت: اولین پله‌برقی تولید داخل بزودی در این ایستگاه نصب می‌شود.

به گزارش پرشین خودرو، علی امام درباره راه اندازی ایستگاه میدان امام حسین(ع) اظهارداشت: این ایستگاه با خطوط 2 و 6 تقاطع دارد و فعالیت‌های تجهیزاتی و تأسیساتی این ایستگاه‌ در بخش‌های سیگنالینگ و مخابرات، پله‌برقی، تهویه، نصب تابلوهای برق، هواسازها و هواکش‌ها نیز در مرحله نهایی شدن است تا این ایستگاه در آینده‌ای نزدیک برای بهره‌برداری و خدمت رسانی به شهروندان آماده شود.


مدیرعامل شرکت راه‌آهن شهری تهران و حومه (مترو) با اشاره به اینکه به‌زودی ارتباط بین دو سکو ایستگاه میدان امام حسین (ع) در خط 2 و خط 6 مترو برقرار می‌شود، گفت: با راه‌اندازی این ایستگاه؛ شاهد تبادل مسافر بین خطوط 2 و 6 خواهیم بود.

 

پله برقی

 


وی تصریح کرد: با راه‌اندازی این ایستگاه؛ شهروندان جنوب شرقی تهران علاوه بر ایستگاه تقاطعی شهدا که با خط 4 تقاطع دارد، می‌توانند از طریق ایستگاه تقاطعی امام حسین (ع) به خط 2 مترو نیز دسترسی یابند.

مدیرعامل شرکت راه‌آهن شهری تهران حومه (مترو) با بیان اینکه بخش سیگنالینگ و کابل‌های مخابراتی این ایستگاه در حال نهایی و تکمیل شدن است، افزود: نصب آخرین پله‌برقی از 8 پله‌برقی این ایستگاه که اولین تولید داخلی در این زمینه است نیز طی روزهای آینده به پایان می‌رسد.

منبع: فارس

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!