سه شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۰۹:۲۶ | ۱۳۹۱/۰۳/۰۳
سال91، سال جهش صادراتی ایران خودرو
۰۹:۲۶ | ۱۳۹۱/۰۳/۰۳
اجاره خودرو

سال91، سال جهش صادراتی ایران خودرو

پرشین خودرو: تولید صادرات محور، عرضه محصولات جدید با برند ایرانی، افزایش ساخت داخل قطعات وتوسعه قوای محرکه از مهمترین برنامه های راهبردی گروه صنعتی ایران خودرو در سال تولید ملی و حمایت از کار و سرمایه ایرانی است.

به گزارش «پرشین خودرو»، میر جواد سلیمانی قائم مقام مدیرعامل ایران خودرو در کیفیت و توسعه محصولات جدید با بیان این مطلب گفت: برای تحقق این شعار، علاوه برتولید و عرضه عرضه محصولات جدید، گسترش بازارهای جهانی و جلب رضایت مشتریان، در برنامه استراتژیک ایران خودرو ترسیم شده و امید می رود، امسال، سال جهش صادراتی ایران خودرو باشد.

وی افزود: گروه صنعتی ایران خودرو به توسعه ی پایدار پایبند بوده و با افزایش تولید موتورهای کم مصرف، در راه کاهش آلایندگی و مصرف سوخت محصولات خود حرکت کرده که دستیابی به استاندارد آلایندگی یورو 4 از جمله نتایج آن است؛ به طوری که تمامی محصولات، تا پایان سال 91 با استاندارد یورو 4 و برای بازارهای صادراتی با استاندارد یورو 5 عرضه می شود.

سلیمانی با اشاره به سال تولید ملی و حمایت از و سرمایه ایرانی خاطر نشان ساخت: در استراتژی ایران خودرو نیروی انسانی نقش محوری داشته و مهم ترین عامل تولید به شمار می رود؛ چرا که پیشرفته ترین دستگاه ها و تجهیزات و سیستم های تولید نیز زمانی کارایی لازم را دارد که توسط نیروی انسانی زبده و دانا مدیریت و کنترل شود.

وی افزود: در مجموعه ایران خودرو کسب دانش طراحی و توسعه محصولات به عنوان شرط مهم ورود به بازار جهانی و یک مزیت رقابتی بزرگ شناخته شده و نیروی انسانی در این بخش عمده ترین نقش را ایفا می کند. در این راه علاوه بر نیروهای نخبه در داخل مجموعه، از ظرفیت های انسانی و نرم افزاری مراکز تخصصی و دانشگاهی کشور نیز در تحقق اهداف کلیدی خود کمک می گیرد.

سلیمانی تاکید کرد: اختصاص حداقل سه درصد از درآمد فروش به تحقیق و توسعه و اجرای پروژهای مرتبط در سال تولید ملی نشان دهنده باور عمیق ایران خودرو به نقش نیروی انسانی است.

وی در زمینه تولید خودرو با نشانی ایران تصریح کرد: خودرو رانا و دنا که توسط مهندسان ایران خودرو طراحی و تولید شده است حاکی از توجه مدیریت ارشد گروه صنعتی ایران خودرو به استفاده از حداکثر توان داخلی در طراحی و تولید خودرو و کاهش وابستگی به خارج است.

سلیمانی زمان تولید انبوه و عرضه رانا را درخرداد ماه سال جاری و دنا را در سال آینده عنوان کرد.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
رانا
نظر بینندگان
!
!
!