شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۰:۲۶ | ۱۳۹۸/۰۶/۱۶
اختصاص خطوط ویژه معاینه فنی برای سرویس مدارس
۱۰:۲۶ | ۱۳۹۸/۰۶/۱۶
اجاره خودرو

اختصاص خطوط ویژه معاینه فنی برای سرویس مدارس

پرشین خودرو: مدیرعامل ستاد معاینه فنی خودروهای تهران از اختصاص خطوط ویژه معاینه فنی برای سرویس مدارس خبر داد و گفت: امسال همه این خودروها زیر ذره‌بین مراکز معاینه فنی هستند.

به گزارش پرشین خودرو، سیدنواب حسینی‌منش مدیرعامل ستاد معاینه فنی خودروهای تهران درباره تمهیدات این ستاد برای معاینه فنی سرویس مدارس اظهار داشت: از 15 شهریور جهت معاینه فنی این خودروها به صورت ویژه اقدام شده و در 3 مرکز الغدیر، شقایق و چمران یک خط مستقل و جداگانه برای سرویس مدارس در نظر گرفته شده تا رانندگان آنها بتوانند خارج از نوبت جهت اخذ معاینه فنی اقدام کنند.


وی افزود:‌ اختصاص خط ویژه برای معاینه فنی سرویس مدارس تا 15 مهر ادامه خواهد داشت و اقدامات لازم برای بررسی معاینه فنی این خودروها انجام می‌گیرد.

 

معاینه فنی


مدیرعامل ستاد معاینه فنی خودروهای تهران اعلام کرد: امسال فارغ از بررسی حداقل استانداردهای معاینه فنی در سرویس مدارس موارد مازاد بر استاندارد نیز بررسی می‌شود و به نوعی سخت‌گیرانه‌تر عمل خواهیم کرد چرا که ایمنی دانش‌آموزان بسیار حائز اهمیت است.

حسینی‌منش با اشاره به اینکه حدود 20 تا 30 مورد مازاد بر حداقل استاندارد در معاینه فنی خودروهای سرویس مدارس بررسی می‌شود، گفت: امیدواریم با این اقدام امسال شاهد عدم وقوع حوادث برای سرویس‌های مدارس باشیم.

منبع: فارس

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!