سه شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۱:۴۸ | ۱۳۹۸/۰۶/۱۷
نخستین پرواز مسافری فرودگاه پیام فردا انجام می‌شود
۱۱:۴۸ | ۱۳۹۸/۰۶/۱۷
اجاره خودرو

نخستین پرواز مسافری فرودگاه پیام فردا انجام می‌شود

پرشین خودرو: مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام اعلام کرد: با توجه به برگزاری جلسات متعدد، نخستین پرواز مسافری این فرودگاه، فردا همزمان با روز تاسوعا توسط شرکت هواپیمایی زاگرس، به مقصد مشهد آغاز می‌شود.

به گزارش پرشین خودرو، نادر ثناگو مطلق، اظهار کرد: پروازهای مسافری در استان البرز سر آغاز فصلی نو در حوزه حمل‌و نقل خواهد بود، در این زمینه بیش از ۱۰ جلسه برگزار کرده‌ایم و موضوعاتی از جمله حضور ایرلاین‌ها، نوع و نحوه حضور نهادهای همکار استانی درباره خدمات شهری مانند تاکسیرانی، اتوبوس‌رانی، تبلیغات و ...مورد بررسی قرار گرفته است.

 

فرودگاه پیام


وی با بیان اینکه با چهار ایرلاین داخلی دیگر در حال مذاکره هستیم تا برای انجام پروازهای مسافری از طریق این فرودگاه خودشان را آماده کنند، افزود: تلاش ما برای انجام پروازها در نزدیکترین فرصت زمانی ممکن بود که بر همین اساس نخستین پرواز فرودگاه بین‌المللی پیام را شرکت هواپیمایی زاگرس از روز دوشنبه ۱۸شهریور همزمان با تاسوعا حسینی آغاز می‌کند به گونه‌ای که فردا (دوشنبه ۱۸ شهریور ماه) ساعت ۱۱ و ۳۰ دقیقه صبح نخستین پرواز این ایرلاین داخلی با ظرفیت حدود ۲۰۰ مسافر از مبدا مشهد مقدس فرود خواهد آمد و ساعت ۱۴ همین روز نیز این فرودگاه را به سمت مشهد ترک خواهد کرد.


مدیرعامل فرودگاه بین‌المللی پیام ادامه داد: پرواز شرکت هواپیمایی زاگرس دو بار در هفته در روزهای دوشنبه و پنجشنبه به صورت رفت و برگشت انجام خواهد شد و ساعات پروازهای مسافری نیز بر طبق روال اعلام شده خواهد بود. به عبارت دیگر در این روزها پرواز ورودی از مشهد مقدس ساعت ۱۱ و ۳۰ دقیقه صبح در فرودگاه پیام فرود خواهد آمد و ساعت ۱۴ همان روز استان البرز و این فرودگاه را به مقصد مشهد ترک خواهد کرد.

ثناگو فرصت ایجاد شده در استان البرز در زمینه پروازهای مسافری را یک مزیت در حوزه حمل و نقلی دانست و اعلام کرد : ترمینال پیام یک مسیر ورودی و خروجی برای البرز خواهد بود که ضروری است نهادهای مرتبط نسبت به ایجاد فضای در شان این استان اقدامات جدی انجام دهند.

منبع: ایسنا

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!