یكشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۳:۳۴ | ۱۳۹۸/۰۶/۲۵
ماجرای حرکت قطار مترو در یکی از خطوط با در باز
۱۳:۳۴ | ۱۳۹۸/۰۶/۲۵
اجاره خودرو

ماجرای حرکت قطار مترو در یکی از خطوط با در باز

پرشین خودرو: یکی از قطارهای مترو تهران دچار نقص فنی شد و جابجایی مسافران با در باز انجام گرفت. مشکل هرچند برای مسافران عجیب بود ولی برای معاون شهردار نه.

به گزارش پرشین خودرو، کلیپی طی 24 ساعت گذشته در فضای مجازی دست به دست می چرخد که نشان می‌دهد قطار مترو در یکی از خطوط با در باز در حال حرکت است. این موضوع با واکنش ها و انتقادات زیادی در فضای مجازی رو به رو بود. انتقاداتی که معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران درباره آن به فارس گفت: این مشکل به دلیل نقص فنی به وجود آمده و زمانی که در بین دو ایستگاه چنین اتفاقی رخ دهد نمی‌توان مسافران را پیاده کرد لذا تعمیر در قطار به رسیدن به ایستگاه آخر موکول می‌شود.

 

مترووی خاطرنشان کرد: بر اساس دستورالعمل‌های موجود، قطار دچار مشکل و یا نقص فنی باید در نخستین ایستگاه اقدامات محافظتی برای آن انجام گیرد به طور مثال برای این مشکل باید در نخستین ایستگاه محافظ و کاور در نظر گرفته می‌شد.

معاون شهردار در پاسخ به اینکه چرا از تریبون مترو پیامی در این زمینه جهت حفظ ایمنی مسافران منتشر نشده است،‌گفت: یک قطار به تنهایی 42 در دارد و در یک خط سه قطار فعال است. بنابر این بیش از 1200 در وجود دارد که ممکن است یکی از آنها در طول سال خراب شود.

این مشکل برای دومین بار در مسیر خط 4 و 2 مترو تهران در روزهای اخیر به وقوع پیوسته است.

منبع: فارس

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
قطارمترو
نظر بینندگان
!
!
!