شنبه ۵ مهر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۱:۲۱ | ۱۳۹۸/۰۶/۲۶
سایپا دست دلالان را کوتاه کرد
۱۱:۲۱ | ۱۳۹۸/۰۶/۲۶
اجاره خودرو
عضو هیأت‌رئیسه كمیسیون صنایع و معادن مجلس:

سایپا دست دلالان را کوتاه کرد

پرشین خودرو: عضو هیات رئیسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: تمهیدات سایپا در زمینه فروش فوری، موجب كوتاه شدن دست دلالان از بازار محصولات این گروه شده است.

به گزارش پرشین خودرو، سیدجواد حسینی‌كیا افزود: اعمال تسهیلات بر روی محصولات، باقی‌ماندن یك‌ساله سند خودرو در رهن سایپا در كنار وجود محدودیت‌ها برای كد ملی و سن خریداران و همچنین رعایت برخی الزامات دیگر در زمینه رعایت موقعیت جغرافیایی، دست دلالان و سودجویان را در بازار محصولات سایپا كوتاه كرد و التهاب بازار خودرو را از بین برد.

نماینده مردم سنقر در مجلس شورای اسلامی افزود: با تدابیر تیم مدیران كنونی سایپا، در حال حاضر شاهد ثبات نسبی خوبی هستیم و امیدواریم روند به کارگیری تدابیر موثر، مداوم باشد.

حسینی‌کیا گفت: اعمال تسهیلات 4، 5 و 10 میلیون تومانی در فروش‌های سایپا باعث می شود خودرو تا یک‌سال پس از فروش در رهن باقی مانده و امکان فروش آن بلافاصله پس از خرید از بین برود و موجب کاهش انگیزه دلالان برای حضور در بازار محصولات این خودروساز شود.

 

حسینی کیاوی گفت: تمامی اقدامات انجام شده از جمله افزایش عرضه و فراهم شدن امکان ثبت نام و خرید خودروهای تولیدی در وب سایت فروش اینترنتی سایپا بدون بروز مشکلات قبلی، اقدامات خوب و موثر این خودروساز محسوب می‌شوند.

عضو كمیسیون صنایع و معادن مجلس افزود: مجلس باید قوانین مربوط به پرداخت مالیات خریداران و فروشندگان خودرو را مدنظر قرار دهد تا انگیزه واسطه‌ها برای خرید از خودروسازان و فروش محصولات در بازار با قیمت‌های بالاتر از بین برود.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!