پنجشنبه ۸ خرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۶:۰۱ | ۱۳۹۸/۰۶/۲۷
300 موتور آمبولانس در تهران فعالیت دارند
۱۶:۰۱ | ۱۳۹۸/۰۶/۲۷
اجاره خودرو

300 موتور آمبولانس در تهران فعالیت دارند

پرشین خودرو: معاون فنی و عملیاتی مرکز حوادث و فوریت‌های پزشکی کشور با بیان اینکه حدود ۳۰۰ موتور آمبولانس در تهران فعالیت دارند ، گفت: با راه‌اندازی موتور آمبولانس‌ها زمان‌ رسیدن پرسنل اورژانس بر بالین بیمار در شهرهای بزرگ تقریبا به ۱۳ دقیقه رسیده است.

به گزارش پرشین خودرو، حسن نوری معاون فنی و عملیاتی مرکز حوادث و فوریت‌های پزشکی کشور در برنامه رادیویی تهران کلینیک در رابطه با زمان رسیدن نیروهای اورژانس بر بالین بیمار گفت:در شهرهای کوچک حدود ۸ دقیقه ولی در کلان شهرهایی مانند تهران خصوص تهران زمان رسیدن بیشتر است اما با راه‌اندازی موتور آمبولانس‌ها این مشکل تا حدودی حل شد.

معاون فنی و عملیاتی مرکز حوادث و فوریت‌های پزشکی کشور گفت: امروزه نزدیک ۳۰۰ موتور آمبولانس در تهران فعالیت دارند که با راه‌اندازی موتور آمبولانس‌ها زمان‌ رسیدن پرسنل اورژانس بر بالین بیمار در شهرهای بزرگ تقریبا به ۱۳ دقیقه رسیده است.


وی در رابطه با موضوع استفاده سلبریتی‌ها از آمبولانس‌های خصوصی افزود: در صورت تخلف آموبلانس‌ها پروانه فعالیت آن‌ها باطل خواهد شد.

نوری در پاسخ به این سوال که وضعیت آمبولانس‌ها در کشور ما نسبت به کشورهای دیگر خاورمیانه به چه صورت است گفت:
ما جزو بهترین کشورها در حوزه خدمات رسانی هستیم و خدمات ما برای مردم به طور رایگان ارایه می‌شود. ما از نظر کیفیت امبولانس‌ها در سطح بین المللی هستیم و از لحاظ پروسه‌های درمانی جزو پیشروهای منطقه‌ای در حوزه مغزی و قلبی هستیم.

منبع: فارس

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!