یكشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۲:۲۱ | ۱۳۹۸/۰۶/۳۱
تعیین تکلیف سهامدار هپکو ظرف چند روز آینده
۱۲:۲۱ | ۱۳۹۸/۰۶/۳۱
اجاره خودرو

تعیین تکلیف سهامدار هپکو ظرف چند روز آینده

پرشین خودرو: نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس از تعیین تکلیف سهامدار هپکو ظرف چند روز آینده خبر داد.

به گزارش پرشین خودرو، سیدمهدی مقدسی نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اقدامات انجام گرفته برای رفع مشکلات شرکت هپکو، گفت: روز گذشته جلسه‌ای با آقای دژپسند وزیر امور اقتصادی و دارایی به منظور تسریع در انتخاب سهامداری توانمند و دارای اهلیت از میان کنسرسیومی معدنی و قوی براساس مدل از پیش پیشنهاد شده از شرکت مپنا یا سایر شرکت‌ها برگزار شد.

تسریع در تامین منابع مالی برای پرداخت مطالبات کارگران با هماهنگی مدیرعامل بانک ملی و استاندار استان مرکزی از وعده های وزیر اقتصاد بود.


نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه آقای دژپسند وعده داد وضعیت سهامدار هپکو ظرف چند روز آینده تعیین تکلیف خواهد شد، افزود: تسریع در تامین منابع مالی برای پرداخت مطالبات کارگران با هماهنگی مدیرعامل بانک ملی و استاندار استان مرکزی یکی دیگر از وعده های وزیر اقتصاد بود.


وی اظهار کرد: مقرر شد؛ جلسه دیگری در سازمان خصوصی سازی با حضور رئیس جدید این سازمان، مدیرعامل شرکت گل گهر، معاونان ذیربط شرکت ایمیدرو، فرخی معاون استاندار تشکیل و پیرامون فراهم کردن مقدمات، نحوه و مدل واگذاری بحث و تبادل نظر و تصمیم گیری شود.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: وزیر اقتصاد باید با مدیرعامل شرکت گروه مپنا مذاکره کند تا کار واگذاری هپکو به سهامداری با اهلیت مالی، فنی و مدیریتی به سرانجام مطلوب رسد.

مطالبه کارگران هپکو دریافت حقوق و مزایای معوق و رونق تولید است

نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: امیدوارم فرآیند انتخاب سهامدار جدید و رفع مشکلات شرکت هپکو با دقت و سرعت انجام و تصمیمات منطقی و موثر اتخاذ و عملیاتی شوند تا کارگران با شرافت شرکت هپکو که در مطالبات صنفی خود فقط دغدغه رونق مجدد تولید، تعیین سهامدار با اهلیت کامل، دریافت حقوق و مزایای معوق و جاری خود را دارند بعد از سال‌ها به آرامش در محیط کار و نیز در جمع خانواده های خود برسند.

منبع: خبرگزاری خانه ملت

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!