شنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۸
پرشین خودرو
۱۴:۲۰ | ۱۳۹۸/۰۷/۰۱
تعهدات معوق برخی از محصولات ایران خودرو به روز شد
۱۴:۲۰ | ۱۳۹۸/۰۷/۰۱
اجاره خودرو
/گزارش خبری/

تعهدات معوق برخی از محصولات ایران خودرو به روز شد

پرشین خودرو: با وجود محدودیت ها و چالش های موجود در زمینه تامین و تولید خودرو، ایران خودرو برخی از تعهدات معوقه محصولات خود را به روز كرده و به روزرسانی تعهدات سایر محصولات نیز در دستور كار قرار دارد.

به گزارش پرشین خودرو، تعهدات پژو پارس ای.ال.ایكس، پارس اتوماتیك، هایما اس 5، دناپلاس و سمند ای.اف7 بنزینی به روز شده و تعهدات به جا مانده و معوق محصولات پژو405 بنزینی و دوگانه سوز نیز به زودی اجرا و به روز خواهد شد.

برمبنای این گزارش، با تدابیر اندیشیده شده از سوی مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو و بازنگری در قراردادهای موجود با سازندگان، به زودی رونق به خطوط تولید این خودروساز بازگشته و شرایط تولید و تحویل خودرو به مشتریان بهبود خواهد یافت. برهمین اساس،‌ تحویل روزانه دوهزار دستگاه خودرو به مشتریان به زودی محقق خواهد شد.

 فروش اموال و دارایی‌های غیرمولد، بهبود ساختارهای مالی با هدف كاهش هزینه‌های تولید و اجرای برنامه‌های فروش فوری از جمله اقدامات و تلاش های فعلی ایران خودرو است كه نتایج آن دركوتاه مدت منجربه افزایش تولید و عرضه خودرو و ایجاد تعادل در بازار خواهد شد.

این گزارش می افزاید،‌ گروه صنعتی ایران خودرو از سال گذشته تاكنون توانسته بیش از 514 هزار دستگاه خودرو تحویل مشتریان داده و در شرایط تحریم و مشكلات در تامین قطعات، به تولید و عرضه خودرو ادامه دهد و درحال حاضر نیزاقدامات با هدف عرضه درراستای حذف دلالان و واسطه ها ( با افزایش تولید )‌ منجر به ثبات و كاهش قیمت خودرو در بازار شده است .

نظر بینندگان
!
!
!