سه شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۶:۵۲ | ۱۳۹۸/۰۷/۰۲
سومین قطار گردشگری گیلان، پس فردا راه اندازی می‌شود
۱۶:۵۲ | ۱۳۹۸/۰۷/۰۲
اجاره خودرو

سومین قطار گردشگری گیلان، پس فردا راه اندازی می‌شود

پرشین خودرو: سومین قطار گردشگری برنامه‌ای با نام قطار گردشگری گیلان در ۴ مهر امسال راه‌اندازی می‌شود.

به گزارش پرشین خودرو، معاون اجرایی شرکت حمل و نقل ریلی رجا گفت : سومین قطار گردشگری برنامه‌ای با نام قطار گردشگری گیلان (مسیر تهران- رشت) در ۴ مهر امسال راه‌اندازی می‌شود.


رضا عصاری افزود: در صورت تایید راه آهن جمهوری اسلامی ایران ادامه فعالیت این قطار به صورت برنامه‌ای و در روز‌های جمعه هر هفته خواهد بود.

 

قطار گردشگری


وی ساعت حرکت قطار گردشگری گیلان در روز پنجشنبه این هفته را ساعت ۷ صبح از ایستگاه تهران اعلام کرد و گفت: این قطار در طول مسیر در ایستگاه‌های قزوین، منجیل و رشت توقف دارد، ضمن اینکه برنامه گردشگری دراستان گیلان شامل: دریاچه سقالکسار و موزه میراث روستایی گیلان است.


عصاری خاطرنشان کرد: قطار گردشگری گیلان ساعت ۱۸:۳۰ همین روز از ایستگاه راه‌آهن سراوان به سمت تهران مراجعت خواهد کرد.


معاون اجرایی رجا در خصوص خدمات این قطار گفت: پذیرایی صبحانه، میوه، ناهار، چای و نسکافه، دمنوش، شام، آب معدنی، بیمه مسافرتی و تور لیدر از جمله خدماتی است که به گردشگران این قطار ارائه می‌شود و قیمت بسته کامل آن برای هر نفر بزرگسال ۲ میلیون و ۲۵۰ هزار ریال و برای خردسالان (۲ تا ۱۲ سال) ۲ میلیون و ۵۰ هزار ریال است.


عصاری در خصوص نحوه تهیه بلیت این قطار افزود : متقاضیان می‌توانند با مراجعه به پایگاه اطلاع رسانی رجا به نشانی www.raja.ir و انتخاب مسیر تهران –رشت، قطار گردشگری را برای ۴ مهر انتخاب کرده و بلیت مورد نظر را خریداری کنند.


وی گفت : سامانه تلفنی ۱۵۳۹ (ارتباط با مشتریان رجا) نیز به صورت شبانه‌روزی آماده پاسخ‌گویی به هموطنان و رزرو بلیت درخواستی آنهاست.

منبع: خبرگزاری صدا و سیما

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!