شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۰۹:۳۷ | ۱۳۹۸/۰۷/۰۳
کارگران بازداشت شده هپکو آزاد شدند
۰۹:۳۷ | ۱۳۹۸/۰۷/۰۳
اجاره خودرو

کارگران بازداشت شده هپکو آزاد شدند

پرشین خودرو: مدیرکل حمایت از پایداری مشاغل وزارت کار، از آزادی تمام کارگران بازداشت شده هپکو خبر داد.

به گزارش پرشین خودرو، کریم یاوری درباره آخرین وضعیت آزادی کارگران هپکو اظهار داشت: وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به زیرمجموعه های مرتبط در وزارتخانه، دستور رفع مشکل کارگران را ابلاغ کرده بود.

وی ادامه داد: استاندار و مسئولان مرتبط استانی با همکاری موثر دستگاه قضایی در رفع بازداشتی کارگران همفکری و همکاری و پیگیری خوبی داشتند.


یاوری افزود: مدیرعامل جدید منصوب شده از سوی سازمان خصوصی سازی، باید هرچه سریعتر نسبت به اخذ تسهیلات مصوب ستاد تسهیل و رفع موانع تولیداز بانک ملی اقدام و با اولویت مطالبات حقوقی کارگران هپکو را پرداخت و برنامه کار و تولید را ارائه نماید


مدیرکل حمایت از پایداری مشاغل و بیمه بیکاری وزارت کار ادامه داد: وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در جهت صیانت از نیروی کار و تثبیت اشتغال و پایداری تولید با انجام بازرسی، به صورت مستمر پرداخت به موقع مطالبات کارگران که جزو دیون ممتازه است را، به کارفرمایان، سهامداران، مالکان و مدیران بنگاههای اقتصادی یادآوری می کند.

وی تاکید کرد: بهترین اقدام موثر برای تولید در شرکت تولیدی و صنعتی هپکو عملیاتی و اجرائی کردن مصوبات ستاد تسهیل و رفع موانع تولید است.

منبع: مهر

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
هپکو
نظر بینندگان
!
!
!