سه شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۳:۵۵ | ۱۳۹۱/۰۳/۰۶
معاون بازرسی ایران خودرو تغییر کرد
۱۳:۵۵ | ۱۳۹۱/۰۳/۰۶
اجاره خودرو

معاون بازرسی ایران خودرو تغییر کرد

پرشین خودرو: طی حكمی از سوی نجم الدین مدیر عامل گروه صنعتی ایران خودرو، محمود شریفیان با حفظ سمت سرپرست معاونت بازرسی این گروه صنعتی شد.

به گزارش «پرشین خودرو»، میرجواد سلیمانی قائم مقام مدیر عامل ایران خودرو در کیفیت و توسعه محصول درجلسه تودیع و معارفه معاونت جدید بازرسی گروه صنعتی ایران خودرو گفت: با توجه به شرکت های تحت پوشش و گستردگی حجم کار در گروه صنعتی ایران خودرو نظارت و بازرسی باید به طور دقیق صورت گیرد.

وی افزود: مدیریت جدید بازرسی ایران خودرو با بهره گیری از توان نیرو های موجود به پیش برد اهداف شرکت کمک کند.

درادامه سید حمید ادبی معاونت سابق بازرسی گروه صنعتی ایران خودرو طی گزارش از عملکرد این معاونت گفت: در این مدت انجام بازرسی های موثر جهت اطمینان از روند کارها در سطح گروه و با استفاده از نیروهای متخصص صورت گرفته است.

وی بازرسی را خط مقدم دانست و افزود: کارکنان و نیروهای بازرسی باید طوری عمل کنند که مدیران ارشد گروه با آرامش خاطر به برنامه ها و طرح های کلان شرکت توجه کنند و درگیر مسائل حاشیه ای نشوند.

ادبی تاکید کرد: سعی کردیم که با نهادهای و سازمانهای مرتبط جهت تسریع در انجام کارها تعامل و ارتباط خوبی برقرار کنیم.

شریفیان سرپرست معاونت بازرسی ایران خودرو در این مراسم گفت: بازرسی دارای یک فرمول ساده و آسانی است ولی همین ساده گی از پیچیدگی خاصی برخودار است.

وی یادآور شد: با توجه به هشت سال سابقه کاری در سازمان بازرسی کشور می توانم گامهای موثری در جهت توسعه و پیشرفت شرکت بردارم.

سرپرست معاونت بازرسی ایران خودرو معتقد است: با توجه به گستردگی و حجم کار در گروه صنعتی ایران خودرو بازرسی تخصص و ویژگی خاصی را می طلبد .

لازم به ذکر است که محمود شریفیان از بهمن ماه سال 89 با حکم نجم الدین، معاونت حقوقی گروه صنعتی ایران خودرو را برعهده دارد.

وی بیش از 35 سال داری تجربه کاری در حوزه های مختلف قضایی است که در این مدت داری مسولیتهای مهمی بودند که می توان به قاضی سابق قوه قضائیه، رئیس دادگاهای حقوقی، دادستان عمومی و انقلاب، رئیس دادگاه انقلاب، قاضی دیوان عالی کشور، مدیر کل بازرسی امور اقتصادی، مدیرکل بازرسی در راه ترابری، مسکن و شهرسازیری و بنیاد مسکن اشاره کرد .

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
انتصاب
نظر بینندگان
!
!
!