جمعه ۱۷ مرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۱:۰۷ | ۱۳۹۸/۰۷/۱۱
سرپیچی از دستور وزیر در فروش اینترنتی پروازهای اربعین
۱۱:۰۷ | ۱۳۹۸/۰۷/۱۱
اجاره خودرو

سرپیچی از دستور وزیر در فروش اینترنتی پروازهای اربعین

پرشین خودرو: در حالی وزیر راه و شهرسازی تاکید کرده فروش اینترنتی بلیت پروازهای اربعین ممنوع است و فقط سایت‌ ایرلاین‌ها مجاز به انجام این کار هستند که برخی از سایت‌ها اقدام به فروش بلیت این پروازها با قیمت‌ بیش از ۲ برابری می‌کنند.

به گزارش پرشین خودرو، محمد اسلامی وزیر راه وشهرسازی در جدیدترین اظهارنظر درباره نحوه فروش بلیت پروازهای اربعین تاکید کرد « به دلیل تخلف‌هایی که در ایام اربعین سال گذشته منجر به گرفتاری مردم در فرودگاه‌های نجف و بغداد شد، در شورای حمل‌ونقل و لجستیک تصمیمی اتخاذ شد که بر اساس آن برای اربعین سال جاری فروش اینترنتی بلیت ممنوع است و فقط ایرلاین‌ها مجاز به فروش اینترنتی بلیت در سایت خود هستند که باید نسبت فروش خود پاسخگو باشند.

وی تصریح کرد: این تصمیم در راستای حفظ رفاه و آسایش زوار عزیز در ایام اربعین اتخاذ شد، زیرا سال گذشته بلیت‌هایی به مردم فروخته شده بود که وجود خارجی نداشتند.

گرچه وزیر راه و شهرسازی طی هفته‌های اخیر چند بار بر عدم فروش بلیت پروازهای اربعین توسط سایت‌ةای اینترنتی تاکید کرده، اما برخی از این سایت‌ها همچنان اقدام به فروش بلیت این پروازها با قیمت‌های حدود 3 برابری می‌کنند.

 

پرواز اربعینبه عنوان نمونه سایت تی چارتر به آدرس اینترنتی www.tcharter.ir بلیت پرواز تهران-نجف هواپیمایی ماهان برای روز یکشنبه 21 مهرماه را با قیمت 2 میلیون و 835 هزار تومان به فروش می‌رساند. این قیمت حدود 160 درصد از قیمت مصوب 1.1 میلیون تومانی بیشتر است.

همین سایت بلیت مسیر پروازی مذکور را برای روز بعد (دوشنبه 22 مهر) با قیمت 3 میلیون تومان عرضه کرده است.

سایت چارتر 724 (ch724.info) نیز بر خلاف ادعای وزیر راه و شهرسازی و مسئولان سازمان هواپیمایی کشوری بلیت پروازهای اربعین را به فروش می‌رساند. بلیت پرواز تهران-نجف برای روز 27 مهرماه تا 3 میلیون تومان نیز قیمت گذاری شده است.

منبع: تسنیم

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!