شنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۰:۰۳ | ۱۳۹۸/۰۷/۱۳
فعالیت یقه با 5 خودرو استارت شده است
۱۰:۰۳ | ۱۳۹۸/۰۷/۱۳
اجاره خودرو
کارآفرین برتر کشور:

فعالیت یقه با 5 خودرو استارت شده است

پرشین خودرو: در گام اول پنج خودرو ماموریت ارسال حدود 50 دست کت و شلوار را برای متقاضیان و خریداران یقه بر عهده دارد.

به گزارش خبرنگار پرشین خودرو، حسن باغبانیان خالق برند یقه، با اعلام این خبر گفت: با یک ایده کاملأ جدید توانسته ایم گام ارزشمندی در حمایت از پوشاک مردانه داخلی برداریم که این روند در حوزه پوشاک بچه گانه و زنانه نیز طی فازهای بعدی اجرایی خواهد شد.

وی به نحوه عملکرد سرویس رایگان پرو کت و شلوار در محل اشاره و تأکید کرد: این سرویس با نام یقه اقدام به انجام پرو رایگان کت و شلوار مردانه در محل می کند که مورد اقبال مشتریان و تولیدکنندگان نیز قرار گرفته است، شروع فعالیت ما با 5 خودرو و روزانه تا 110 ارسال می باشد.

خالق برند یقه ادامه داد: با تماس با شماره 1449 و یا ارسال پیامک به 20001449، بدون حتی یک ریال هزینه، در کمال آرامش و در زمانی اندک، حدود 50 دست کت و شلوار در طرح ها، رنگ ها، جنس ها و قیمت های مختلف برای انجام پرو رایگان در محلی که مشتریان سفارش داده اند، با خودروهای مخصوص حمل لباس، توسط دو استایلیست آموزش دیده و مجرب، در دسترس شهروندان تهرانی قرار می گیرد که در فازهای بعدی در دیگر کلان شهرها نیز قابل اجرا خواهد بود. همین امر موجب ایجاد اشتغال مستقیم و غیرمستقیم برای تعداد قابل توجهی از جوانان نیز می شود.

باغبانیان با اعلام آمادگی کامل برای اعطای نمایندگی یقه به تمام شهرهای بالای یک میلیون نفر جمعیت، در راستای ایجاد اشتغال و کارآفرینی در سطح گسترده تر گفت: حمایت از تولید داخل و رونق تولید، صرفه جویی در وقت، کاهش ترافیک، کاهش آلودگی هوا، ارائه تخفیف 8 درصدی از فاکتور فروش و همچنین هدیه 7 میلیون ریالی در قالب بن کارت را از دیگر مزیت های سرویس پرو رایگان لباس در محل است .

وی یکی دیگر از مزایای این سرویس را خدمات خیاطی رایگان در محل اعلام کرد و افزود: آمادگی کامل داریم که با تمام تولیدکنندگان پوشاک داخلی وارد مذاکره شده و با استفاده از زیرساخت های ایجاد شده در این سرویس نسبت به ارائه و فروش اقلام آنان اقدام کنیم.

 

حسن باغبانیان

 

همکده، بزرگترین مرکز مشاوره روانشناسی تلفنی است

باغبانیان در ادامه سخنان خود گفت: با مطالعات و برنامه ریزی های انجام شده، کارآفرینی، کاهش آسیب های اجتماعی، حمایت از تولیدکنندگان داخلی و افزایش سطح آگاهی هموطنان در فازهای جداگانه در دستور کار قرار گرفته است.

به گفته این کارآفرین جوان، با توجه به نامگذاری امسال به نام رونق تولید و ادامه روند جنگ اقتصادی، ایجاد اشتغال برای جوانان این سرزمین، همچنان در اولویت برنامه هاست.

وی افزود: در همین راستا و با هدف کاهش آسیب های اجتماعی، یکی از بزرگترین و معتبرترین مراکز مشاوره روانشناسی تلفنی کشور با نام همکده با اخذ تمام مجوزهای لازم از مراجع ذیصلاح تأسیس و راه اندازی شده که تا کنون توانسته است حدود 150 مشاور روانشناس با مدارک کارشناسی ارشد و دکتری در گرایش های مختلف روانشناسی را به طور مستقیم مشغول به کار کند.

باغبانیان با اشاره به اینکه رسالت همکده علاوه بر ایجاد اشتغال، کمک به کاهش آسیب های اجتماعی و پاسخ به سوالات هموطنان در حوزه های مختلف روانشناسی و خدمات مشاوره اجتماعی و روانشناختی است، افزود: یکی دیگر از اهداف تأسیس و راه اندازی مرکز مشاوره روانشناسی تلفنی همکده، اجرای طرح های پیشگیری از آسیب های اجتماعی با مشارکت نهادهای ذیربط است .

این کارآفرین جوان، ساده ترین راه ارتباط با این مرکز را سامانه پیامکی 20005555 و مراجعه به سایت hamkadeh.ir اعلام و اضافه کرد: ارائه مشاوره پیش از ازدواج ، مشاوره در خصوص مشکلات خانوادگی، مشاوره در حوزه طلاق و خیانت، مشاوره اعتیاد، مشاوره افسردگی و مشاوره های تحصیلی علاوه بر افزایش و اصلاح سطح آگاهی خانواده ها موجب سلامت روان، طراوت و شادابی روح، تحکیم بنیان خانواده، ارتقای سطح آموزشی، تحصیلی و شغلی، رفع مشکلات جنسی، کاهش مشکلات خانوادگی و مسائل زناشویی و تربیت صحیح فرزندان می شود که همه این موارد در نهایت، رضایتمندی و پایداری بنیان خانواده ها را در پی خواهد داشت و سلامت روان جامعه را به ارمغان می آورد .

وی همچنین به رونمایی از یک اپلیکیشن کاملأ کاربردی، ویژه و خاص که در خاورمیانه بدون رقیب خواهد بود نیز اشاره و خاطرنشان کرد: این نرم افزار پس از بهره برداری و آغاز به کار رسمی، علاوه بر اشتغال زائی، موج تازه ای از افزایش سطح دانش و اطلاعات تک تک خانواده ها را در حوزه مرتبط با خود ایجاد خواهد کرد.

باغبانیان در پایان چشم انداز این مجموعه تا پایان سال ۱۳۹۹ را ایجاد بیش از ۲۵۰۰ شغل جدید، فرهنگ سازی برای استفاده از روانشناس، حمایت از تولیدکنندگان پوشاک و خرید قطعی محصولات آنان است .

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!