شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۵:۳۰ | ۱۳۹۸/۰۷/۱۲
ممنوعیت  تردد وسایل نقلیه حامل زائران از محور پلدختر- خرم آباد
۱۵:۳۰ | ۱۳۹۸/۰۷/۱۲
اجاره خودرو

ممنوعیت تردد وسایل نقلیه حامل زائران از محور پلدختر- خرم آباد

پرشین خودرو: رئیس پلیس راه لرستان گفت: تردد وسایل نقلیه حامل زائران از محور پلدختر- خرم آباد ممنوع است.

به گزارش پرشین خودرو به نقل از ایسنا، سرهنگ مصطفی دالوند در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در مراسم پیاده روی اربعین مردم از نقاط مختلف کشور به عراق سفر می‌کنند که با توجه به موقعیت جغرافیایی لرستان و همجواری با سه استان مرزی بسیاری از زائرین از این استان عبور می‌کنند که برای ایمنی تردد آنان، تمهیدات ویژه ترافیکی اندیشیده شده است.

وی ادامه داد: این طرح ترافیکی به محض شروع سفر زائران تا برگشت آنان در تمامی شهرهای استان بویژه شهرهایی که در مسیر اصلی تردد زائران قرار دارند به اجرا درآمده است.

دالوند با بیان اینکه پلیس راه با بهره گیری از تمامی امکانات پرسنلی و خودرویی خود برای برقراری نظم و امنیت ترافیکی زائران، مشغول خدمت رسانی است، خاطر نشان کرد: در این طرح، هدف پلیس برقراری امنیت و آرامش ترافیکی برای زوار و هم استانی‌هاست.

رئیس پلیس راه لرستان تاکید کرد: باتوجه به تخریب زیرساخت جاده خرم آباد به پلدختر، تردد زائران از محور آزادراه خرم زال به سمت اندیمشک انجام شود و تردد وسایل نقلیه حامل زائران از محور پلدختر- خرم آباد ممنوع است.

وی گفت: از رانندگان توقع داریم در راستای موفقیت این طرح پلیس را یاری کنند و تا حد امکان در ایام نزدیک به اربعین از سفرهای درون و برون شهری غیرضروری بویژه در مسیرهای تردد زائران خودداری و با رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی موجبات امنیت و آرامش خود و دیگر هموطنان را فراهم کنند.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!