دوشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۶:۴۸ | ۱۳۹۸/۰۷/۱۲
زمان ورود پژو301 به بازار اعلام شد + جزئیات
۱۶:۴۸ | ۱۳۹۸/۰۷/۱۲
اجاره خودرو
/گزارش خبری/

زمان ورود پژو301 به بازار اعلام شد + جزئیات

پرشین خودرو: تولید انبوه محصول 301، ‌حركت صنعت خودرو در مسیری نو و ثمره روحیه جهادی صنعتگران ایرانی از شهریورماه سال 99 آغاز و به بازار عرضه می شود.

به گزارش پرشین خودرو، فرشاد مقیمی مدیر عامل گروه صنعتی ایران خودرو با بیان این مطلب افزود:‌ بیش از یك هزار قطعه نیازمند خودکفایی برای تولید محصول 301 شناسایی شده كه بیش از 140 سازنده برتر داخلی برای تولید آن مشارکت دارند. درحال حاضر روند داخلی سازی قطعات با جدیت انجام می شود.

وی با اشاره به این كه، 301 پلتفرمی جدیدی است که سرآغازی برای تولید محصولات جدید گروه صنعتی ایران خودرو به شمار می‌رود، افزود:‌ این خودرو مطابق با استانداردهای 85گانه دوست دار محیط زیست است.

مقیمی، نبود نقص منجر به بازگشت خودرو تا ۱۰هزار کیلومتر، شروع تولید با حداقل سطح کیفی چهار ستاره در شاخص SQI و دستیابی به اهداف صنعتی سازی و تجاری سازی در شش ماه نخست تولید انبوه را از اهداف کلان کیفی تولید این محصول عنوان كرد.

 مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو خاطرنشان كرد: این خودرو با دو گیربکس دستی و اتوماتیك تولید خواهد شد و دارا بودن گیربکس داخلی ارتقاء یافته (4BE) با تولید صدای کمتر و کلاچ هیدرولیک از ویژگی‌های این محصول است.

وی از جمله تجهیزات و امکانات ویژه خودروی 301 را اکسل عقبTWIST BEAM ، بازویی مثلثی پرسی به‌جای فناوری فورج، سیستم تعویض دنده کابلی و سیستم فرمان برقی Brushless عنوان كرد.

مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو با اشاره به این كه 301 محصولی ایمن برای مشتریان است، تاكید كرد: کاربرد فلزات با استحکام بالا و کیسه هوای جانبی سرنشینان، ۳۰۱ را به خودرویی ایمن برای مشتریان تبدیل كرده است. با این حال، این خودرو با تغییری که در وضعیت ظاهری جلوپنجره آن در مدل فیس لیفت داده شد، تست های عابر پیاده را با موفقیت بیشتری نسبت به مدل‌های پیشین پشت سر گذاشته است.

وی خاطرنشان كرد: در خودروی 301 کاربرد ورقه‌های استحکام بالای پیشرفته در بدنه این خودرو در قطعاتی که در تصادف نقش بسزایی دارند، نظیر سپر، اجزای شاسی، تقویت ستون‌ها، تقویت رکاب‌ها، منجر به ایمنی بسیار بالاتر آن نسبت به دیگر خودروهای تولیدی شده است. بنابراین می‌توان ادعا کرد که بدنه خودروی 301 نسبت به بدنه تمامی خودروهای تولید داخل علاوه بر استفاده از مواد جدیدتر، از استحکام و ایمنی بالاتری نیز برخوردار است.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
پژو301عرضه پژو
نظر بینندگان
!
!
!