سه شنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۰:۵۶ | ۱۳۹۸/۰۷/۱۳
ارائه خدمات ویژه امداد گروه بهمن در اربعین حسینی
۱۰:۵۶ | ۱۳۹۸/۰۷/۱۳
اجاره خودرو
/گزارش خبری/

ارائه خدمات ویژه امداد گروه بهمن در اربعین حسینی

پرشین خودرو: گروه بهمن در ایام سوگواری اربعین حسینی خدمات امداد ویژه ای را از 20 لغایت 30 مهر 98 به زائران کربلای معلی ارائه خواهد کرد.

به گزارش پرشین خودرو، با نزدیك شدن اربعین حسینی سازمان خدمات پس از فروش گروه بهمن جهت رفاه حال زائران و مسافران گرامی آماده باش کامل بوده و طرح خدمات امداد ویژه ای را به مدت ۱۱ روز در مسیرهای منتهی به مرزهای خروجی کشور به عراق انجام می دهد.

این طرح با همکاری نمایندگی های منتخب استان های کردستان، خوزستان، ایلام، کرمانشاه، همدان و تیم های امدادی مستقر در قصر شیرین، مهران، خسروی، چذابه، شلمچه و ناوگان امداد کانون جهانگردی و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران اجرا خواهد شد. همچنین نمایندگی ها از پنجشنبه 25 لغایت 29 مهر و تیم های امدادی مستقر از 20 لغایت 30 مهر از ساعت 8 الی23 نسبت به ارائه خدمات به زائرین حسینی اقدام خواهند کرد.

 

بهمن موتورخدمات درون تعمیرگاهی در نمایندگی های منتخب، امداد در محل، حمل خودرو، سوخت رسانی، تعویض زاپاس پس از دریافت کد امدادی از مرکز شبانه روزی امداد گروه بهمن به شماره تماس ۴۸۰۲۷-۰۲۱ داخلی ۱ از جمله خدمات قابل ارائه در این طرح است. همچنین مشتریان گروه بهمن با ارائه پاسپورت خود می توانند خدمات امداد را در مسیرهای یاد شده به صورت رایگان دریافت کنند.

گفتنی است گروه بهمن با پیش بینی، برنامه ریزی و نظارت مستمر بر اجرای صحیح این طرح سعی بر آن دارد تا در این مراسم معنوی، حضور فعالی داشته و به عزاداران حسینی خدمت رسانی کند.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!