سه شنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۲:۲۴ | ۱۳۹۸/۰۷/۱۳
44 میلیون یورو صرفه جویی ارزی با داخلی سازی قطعات
۱۲:۲۴ | ۱۳۹۸/۰۷/۱۳
اجاره خودرو
مدیر عامل گروه صنعتی ایران خودرو خبر داد:

44 میلیون یورو صرفه جویی ارزی با داخلی سازی قطعات

پرشین خودرو: مدیرعامل ایران خودرو در دومین میز تخصصی خودرو برای تعمیق ساخت داخل قطعات گفت: ایران خودرو با تحقق بومی سازی قطعات در میز اول تعمیق ساخت داخل ۴۴ میلیون یورو صرفه جویی ارزی عاید صنعت و اقتصاد ملی می کند.

به گزارش پرشین خودرو، فرشاد مقیمی در حاشیه برگزاری دومین میز تخصصی خودرو برای تعمیق ساخت داخل قطعات افزود:در حوزه داخلی سازی پیرو فرمایشات رهبری و سیاست‌های وزارتخانه، در ایران خودرو کمیته ساخت داخل را زیر نظر حوزه مدیرعامل تشکیل دادیم که بصورت هفتگی جلسات داریم و آن را با جدیت دنبال می‌کنیم.

مقیمی تاکید کرد: از مهمترین اقدامات انجام شده، ماموریت جدید برای ساپکو در چارچوب اهداف ساخت داخل است که با اولویت توسعه فناوری و فنی و مهندسی تعریف شده است.

 

مقیمیمدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو خاطرنشان ساخت: تاکنون شش قطعه در میز اول تعمیق ساخت داخل در صنعت خودرو به تولید انبوه رسیده و پنچ قطعه دیگر نیز در مراحل تست قرار دارند که به زودی به تولید انبوه خواهد رسید.

مدیر عامل گروه صنعتی ایران خودرو گفت:با همدلی تمامی قطعه سازان کشور در سال جاری به اهداف وبرنامه‌های تدوین شده دست خواهیم یافت.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!