چهارشنبه ۷ آبان ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۷:۰۱ | ۱۳۹۸/۰۷/۱۳
ادامه تقویت مدیران سایپا با انتصابات جدید
۱۷:۰۱ | ۱۳۹۸/۰۷/۱۳
اجاره خودرو
/گزارش خبری/شیخ‌زاده مدیرعامل پارس‌خودرو شد/ آقامحمدی به سایپاسیتروئن رفت؛

ادامه تقویت مدیران سایپا با انتصابات جدید

پرشین خودرو: مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا با صدور احكامی جداگانه علی شیخ‌زاده را با حفظ سمت قائم مقامی تولید گروه سایپا، به‌عنوان مدیرعامل پارس‌خودرو و ناصر آقامحمدی را به‌عنوان مدیرعامل شركت سایپاسیتروئن منصوب كرد تا تقویت تیم مدیران سایپا ادامه پیدا کند.

به گزارش پرشین خودرو، سیدجواد سلیمانی پس از انتصاب به مدیرعاملی گروه خودروسازی سایپا علاوه بر اجرای برنامه های اصلاحی در فرآیندهای مختلف، تقویت تیم مدیران این گروه خودروسازی را نیز در دستور کار قرار داده است.

شیخ‌زاده عضو هیأت‌مدیره و قائم‌مقام مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا در امور تولید است.

 

شیخ زادهسوابقی همچون مدیرعامل شرکت صنایع آذرآب، عضو هیأت‌مدیره و مدیرعامل شرکت قالب‌های بزرگ صنعتی ایران‌خودرو، عضو هیأت‌مدیره و مدیرعامل تام ایران‌خودرو و معاون مهندسی شرکت‌های مگاموتور سایپا و ایدم‌تبریز در كارنامه كاری وی دیده می‌شود.

ناصر آقامحمدی نیز پیش از این در سمت‌هایی از قبیل قائم‌مقام مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا در توسعه محصول، مدیرعامل شركت سایپاكاشان، معاون تولید سایپا و عضو هیأت‌مدیره شرکت‌های سازه‌گستر، سایپادیزل و سایپا خمین مشغول فعالیت بوده است.

 

آقامحمدی

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
محمد
vote
۰
vote
۱۳۹۸/۰۷/۱۳
ایکاش هیات تحقیق و تفحصی برای تخلفات در شرکت پارس خودرو تشکیل میشد تا جناب آقای رئیسی ملاحظه میفرمودند که چه مصائبی در پارس خودرو گذشت و چه عوامل پاکدستی توسط مدیر عامل سابق حذف شدند و یک عده افراد بسیار بسیار معمولی پستهای آنچنانی در اوج بی کفایتی گرفتند.
!
!
!