جمعه ۱۷ مرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۰:۳۶ | ۱۳۹۸/۰۷/۱۴
حادثه ریلی قطار زاهدان- تهران تروریستی نبود
۱۰:۳۶ | ۱۳۹۸/۰۷/۱۴
اجاره خودرو

حادثه ریلی قطار زاهدان- تهران تروریستی نبود

پرشین خودرو: وزیر راه و شهرسازی گفت: شواهدی در دست است که سانحه ریلی قطار زاهدان- تهران، تروریستی نبوده است.

به گزارش پرشین خودرو، محمد اسلامی در حاشیه مراسم امضای تفاهم نامه وزارت راه و معاونت علمی فناوری ریاست جمهوری در جمع خبرنگاران درباره حادثه ریلی قطار زاهدان- تهران اظهار داشت: حوادث در کشور ما رخ می دهد و ما وظیفه داریم زیرساخت ها را حفاظت کنیم. سانحه ریلی اخیر نیز سانحه ای نبود که شرکت راه آهن مقصر باشد. این یک اتفاق بود و امیدواریم دیگر شاهد وقوع آن نباشیم.

 

محمد اسلامی


وی با بیان اینکه سیستم های امنیتی نیز در حال امنیتی کردن علت سانحه هستند، گفت: کمیته بررسی سوانح راه آهن موظف است که گزارش بدهد و این گزارش نیز تهیه شده است. شواهدی در دست نیست که این سانحه تروریستی باشد اما قطعا پیچ ها و پابندهای ریل باز شده است. ضمن اینکه حفاظت از زیرساخت های ریلی تشدید شده و مردم نگران نباشند.


اسلامی درباره سفرهای اربعین نیز افزود: حوادث عراق به طور کامل جمع شده است و مردم ما با انگیزه به زیارت اباعبدالله می روند.

وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه بیانیه وزارت خارجه اعلام نکرد که مردم به عراق نروند بلکه اعلام کرده است که مردم احتیاط کنند، افزود: ما با این بیانیه مخالف نبودیم.

به گفته اسلامی روز گذشته ۳۳ هزار نفر از مرز مهران عبور کردند. همچنین برای کل سفرهای اربعین ۸ هزار دستگاه اتوبوس پیش بینی کرده ایم. روزانه ۵۵ رام قطار به مقاصد کرمانشاه، همدان و خرمشهر اعزام شده و ۴۷۵ هزار نفر با قطار به عتبات خواهند رفت.

وی تصریح کرد: سازمان هواپیمایی کشوری نیز بیش از ۶۰۰ مجوز پرواز صادر کرده است.

منبع: مهر

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!