یكشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۵:۳۱ | ۱۳۹۸/۰۷/۱۴
۸ سازه دریایی در سواحل کشور ساخته می‌شود
۱۵:۳۱ | ۱۳۹۸/۰۷/۱۴
اجاره خودرو

۸ سازه دریایی در سواحل کشور ساخته می‌شود

پرشین خودرو: مدیرکل مهندسی سواحل و بنادر از موافقت کمیته صدور مجوز سازه‌های دریایی با تمدید و صدور موافقت اولیه و مجوز ساخت بهره برداری برای ۸ سازه دریایی در شمال و جنوب کشور خبر داد.

به گزارش پرشین خودرو، دبیر کمیته صدور مجوز سازه‌های دریایی با اعلام این خبر افرود: پس از بررسی کارشناسی مدارک متقاضیان، که از طریق سامانه جامع مدیریت و نظارت بر سواحل کشور به آدرس SM.PMO.IR دریافت شده بود، این کمیته با احداث حوضچه و نصب خطوط لوله آبگیر و آبریز در بوشهر؛ بهره برداری از بندر اختصاصی در بوشهر؛ احداث اسکله تفریحی در استان گیلان ۴- صدور مجوز ساخت اسکله تفریحی در استان گیلان و ساخت خطوط لوله آبگیر و ۲پست اسکله در در جزیره قشم موافقت کرد.


آقای محمد خلیلی همچنین تمدید مجوز ساخت نصب spm در جزیره قشم؛ تمدید مجوز ساخت توسعه کارگاه ساخت و تعمیر شناور در هرمزگان و صدور مجوز بهره برداری اسکله سوخت رسانی در جزیره قشم را از دیگر اقدامات کمیته صدور مجوز سازه‌های دریایی برشمرد.

 

سازه دریایی


گفتنی است؛ بر اساس بند ۲۲ ماده ۳ آیین نامه سازمان بنادر و دریانوردی مصوب سال ۱۳۴۸ مجلسین و الحاقیه تبصره مصوب سال ۱۳۸۷ مجلس شورای اسلامی این سازمان موظف است از ساخت و ساز و یا بهره برداری از تأسیسات و تجهیزات دریایی فاقد مجوز از طریق مراجع ذیصلاح قانونی جلوگیری کند.

منبع: خبرگزاری صداو سیما

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!