جمعه ۲ اسفند ۱۳۹۸
پرشین خودرو
۱۵:۴۱ | ۱۳۹۸/۰۷/۱۴
راه اندازی سامانه بازرسی کیفی و فنی خودروهای دست دوم در ISQI
۱۵:۴۱ | ۱۳۹۸/۰۷/۱۴
اجاره خودرو
/گزارش خبری/

راه اندازی سامانه بازرسی کیفی و فنی خودروهای دست دوم در ISQI

پرشین خودرو: شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران (ISQI) از راه اندازی سامانه ای با هدف بازرسی کیفی و فنی خودروهای کارکرده خبر داد.

به گزارش پرشین خودرو، شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران (ISQI) به عنوان یکی از بزرگترین شرکت‌های بازرسی کشور از ۳۰ سال گذشته تا کنون در زمینه ارائه خدمات بازرسی فنی و مهندسی فعالیت داشته و با کسب تجارب کافی و دانش تخصصی در صنعت خودرو در امر بازرسی خودروهای تولیدی و وارداتی نقش موثری داشته است.

با تغییر فضای صنعت خودرو و گرایش مشتریان به استفاده از خودروهای کارکرده، نیاز به شناخت دقیق‌تر از سلامت بدنه و شرایط فنی خودرو در هنگام خرید و فروش بیش از قبل احساس می‌شود. لذا این شرکت با راه‌اندازی سامانه‌ای برخط و تیم تخصصی کارشناسی، تجربیات و توان فنی خود را برای اطمینان مشتریان از سلامت خودروهای کارکرده به مصرف‌کنندگان خودرو ارائه می‌نماید.

 این سامانه در قالب شخصیت حقوقی مستقل (شرکت مشاوران کیفیت کارینا پارس) تحت نظارت شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران و با بهره‌گیری از پتانسیل فنی و تخصصی بازرسان با سابقه این شرکت راه‌اندازی شده است.

شرکت‌ها یا اشخاصی که تمایل دارند از وضعیت سلامت بدنه و کیفیت عملکرد خودرویی که قصد فروش یا خرید آن را دارند مطلع شوند میتوانند با مراجعه به آدرس سامانه ذیل: https://carinapars.com/portal/request درخواست خود را ثبت نمایند یا از طریق گفتگوی انلاین سامانه، درخواست یا سوال خود را مطرح نمایند.

نظر بینندگان
!
!
!