پنجشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۴:۱۳ | ۱۳۹۸/۰۷/۱۵
انتصاب مدیر بازرسی برای ایران خودرو
۱۴:۱۳ | ۱۳۹۸/۰۷/۱۵
اجاره خودرو

انتصاب مدیر بازرسی برای ایران خودرو

پرشین خودرو: در حكمی از سوی فرشاد مقیمی مدیر عامل گروه صنعتی ایران خودرو، سید فخرالدین حیدری‌منش به عنوان مدیر بازرسی و نظارت این گروه صنعتی منصوب شد.

به گزارش پرشین خودرو، در این حكم آمده است، با توجه به نقش مهم مدیریت بازرسی در دستیابی به اهداف سازمانی، انتظار می‌رود در سایه برقراری تعامل سازنده با دستگاه‌های ذیربط و بهره‌گیری از اصول راهبری و سیاست‌های سازمان بازرسی كل كشور، نسبت به شناسایی فرصت‌ها و تهدیدهای پیرامونی اهتمام ورزیده و با تدوین برنامه‌های آینده‌نگر و كنترل‌های مستمر در زمینه تحكیم و تسهیل تصمیم‌های مدیریتی و شفاف‌سازی سلامت اداری در گروه صنعتی ایران خودرو اقدام كنید.


گفتنی است، حیدری‌منش دارای مدرك كارشناسی ارشد حقوق خصوصی از دانشگاه تهران و دانشجوی دكترای همین رشته از دانشگاه علامه طباطبایی است.


در سوابق كاری وی مسئولیت‌هایی چون، مشاور معاون رئیس جمهور و رئیس ستاد مبارزه با قاچاق كالاو ارز، مدیرعامل و عضو هیات مدیره شركت خدمات عمومی فولاد ایران ،‌ معاون حفاظت و اطلاعات سازمان ثبت و اسناد و املاك كشور، مدیرعامل و عضو هیات مدیره شركت نیروگاه‌های و انرژی برق، مدیرعامل و عضو هیات مدیره شركت ملی شیمی كشاورز، عضو هیات مدیره شركت سرمایه‌گذاری نیرو، مشاور رئیس سازمان مدیریت صنعتی، بازرس ویژه مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو، رئیس شعبه تعزیرات حكومتی استان تهران و... دیده می شود.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
ایران خودرو
نظر بینندگان
!
!
!