سه شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۰:۵۳ | ۱۳۹۸/۰۷/۱۶
واژگونی خودرو در برخورد با سواری پارک شده کنار خیابان
۱۰:۵۳ | ۱۳۹۸/۰۷/۱۶
اجاره خودرو

واژگونی خودرو در برخورد با سواری پارک شده کنار خیابان

پرشین خودرو: یک دستگاه خودروی سواری به هنگام حرکت در خیابان دروس با یک دستگاه خودروی پارک شده در کنار خیابان برخورد کرد و واژگون شد که دراثر آن، راننده این وسیله نقلیه مجروح و در داخل اتاقک آن گرفتار شد.

به گزارش پرشین خودرو، پس از اعلام خبر این حادثه از سوی شاهدان، ستاد فرماندهی آتش نشانی تهران ساعت ۱۸:۴۰ دقیقه عصر روز گذشته، نیروهای عملیات ایستگاه ۸۹ را به محل حادثه درخیابان دروس، خیابان یخچال اعزام کرد.

علی سهیلی فرمانده آتش نشانان اعزامی در این خصوص گفت: یک دستگاه خودروی سواری سوزوکی ویتارا به هنگام تردد در خیابان دروس به دلیل نامعلومی از مسیر اصلی منحرف شد و پس از برخورد با یک خودروی پرشیا پارک شده، واژگون شد.

 

تصادف

 

این فرمانده آتش نشانی با بیان این که آتش نشانان به محض حضور در محل حادثه، مشغول عملیات شدند، افزود: گروهی از آتش نشانان بوسیله تجهیزات آتش نشانی، درحضور عوامل اورژانس به نجات راننده خودروی واژگون شده که زنی ۳۰ ساله بود، پرداخته و سپس بعداز انجام عملیات رها سازی، این زن مصدوم را برای انتقال به بیمارستان در اختیار امدادگران اورژانس قرار دادند.


وی ادامه داد: همزمان گروهی دیگر از آتش نشانان با نصب علائم هشدار دهنده ی ایمنی در اطراف صحنه تصادف و همچنین قطع برق خودروها و جلوگیری از نشت بنزین آنها، به ایمن سازی محل حادثه پرداختند.

سهیلی تصریح کرد: نیروهای آتش نشانی در ادامه عملیات خود، با جرثقیل و تجهیزات ویژه نجات، خودرو های تصادفی را به محلی امن انتقال دادند.

فرمانده ایستگاه ۸۹ آتش نشانی درپایان اظهار داشت : هم اکنون پلیس راهور علت بروز این حادثه رانندگی را در دست بررسی قرار داده است.

منبع: مهر

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
خودرو
نظر بینندگان
!
!
!