یكشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۸
پرشین خودرو
۰۹:۰۲ | ۱۳۹۱/۰۳/۰۸
اجرای طرح ویژه امداد خودرو رفاه ایرانیان
۰۹:۰۲ | ۱۳۹۱/۰۳/۰۸
اجاره خودرو
در بیست و سومین سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی (ره) صورت می گیرد

اجرای طرح ویژه امداد خودرو رفاه ایرانیان

پرشین خودرو: مدیرعامل امداد خودرو رفاه ایرانیان ضمن تسلیت به مناسبت بیست و سومین سالگرد ارتحال بنیانگذار کبیر جمهوری اسلامی ایران گفت: با هماهنگی اداره کل حمل ونقل و پایانه های استان تهران 30 دستگاه خودروی امدادی از تاریخ 13 لغایت 16 خرداد جهت استقرار و خدمت رسانی در جاده های ورودی و خروجی مرتبط با حرم امام خمینی (ره) اختصاص خواهد یافت.

به گزارش «پرشین خودرو»، امداد خودرو رفاه ایرانیان با توجه به دارا بودن شبکه گسترده حمل و امداد در سراسر کشور با تمامی امکانات در خدمت هموطنان ارجمند بوده و به بهترین نحو خدمت رسانی را در ایام برگزاری ارتحال حضرت امام (ره) به هموطنان عرضه خواهد کرد. بر همین اساس اکیپ های امدادی در نظر دارند تا در اسرع وقت و با کمترین زمان انتظار به امدادرسانی فنی در این ایام بپردازد.

در پایان امداد خودرو رفاه ایرانیان ضمن تقدیر و سپاس از اداره کل حمل و نقل و پایانه های استان تهران، پلیس راهورفاتب، ستاد بزرگداشت ارتحال حضرت امام (ره)، اعلام کرد که کلیه هموطنان در صورت بروز مشکلات احتمالی می توانند جهت بازرسی و رسیدگی به شکایات مرتبط با امداد خودرو رفاه ایرانیان با شماره 64026-021 تماس حاصل فرمایند.

برچسب ها:
امداد خودرو
نظر بینندگان
!
!
!