شنبه ۲۷ دی ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۰:۲۹ | ۱۳۹۸/۰۷/۱۹
ویژگی های شاخص محصول جدید ایران خودرو از نگاه کاربران
۱۰:۲۹ | ۱۳۹۸/۰۷/۱۹
گرندکس
/گزارش خبری/پژوهش بازار محصول ۳۰۱ انجام شد؛

ویژگی های شاخص محصول جدید ایران خودرو از نگاه کاربران

پرشین خودرو: در طرح پژوهش بازار محصول 301، تمامی پرسش شوندگان این خودرو را ازنظرشاخص عملكردی، پایداری، فرمان پذیری و ایمنی نسبت به خودرو های هم كلاس مطلوب تر و به عبارتی یك سرو گردن بالاتر از رقبا ارزیابی كردند.

به گزارش پرشین خودرو، پژوهش بازار،‌ محصول 301 با حضور فعالان بازار خودرو ، مشتریان و مدیران صنعت درسالن همایش ساپكو برگزارشد . كلینك پژوهشی این امكان را فراهم می كند تا قبل از تولید انبوه محصول جدید ، قابلیت اعمال نظرات فنی و مهندسی مدیران ،‌نمایندگی ها و مشتریان بررسی شود.

 

پژو301301،‌ پلتفرم جدیدی است که سرآغازی برای تولید محصولات جدید گروه صنعتی ایران خودرو به شمار می رود.

اهداف كیفی 301

نبود نقص منجر به بازگشت خودرو تا ۱۰هزار کیلومتر، شروع تولید با حداقل سطح کیفی چهار ستاره در شاخص IQSو دستیابی به اهداف صنعتی سازی و تجاری سازی در شش ماه نخست تولید انبوه از اهداف کلان کیفی تولید این محصول است.

تنوع تولید 301 و امكانات

این خودرو با دو گیربکس دستی و اتوماتیك تولید خواهد شد و دارا بودن گیربکس داخلی ارتقاء یافته (4BE) با تولید صدای کمتر و کلاچ هیدرولیک از ویژگی‌های این محصول است.از جمله تجهیزات و امکانات ویژه خودروی 301 را اکسل عقبTWIST BEAM، بازویی مثلثی پرسی بجای فناوری فورج، سیستم تعویض دنده کابلی و سیستم فرمان برقی Brushless است.

خودرویی ایمن برای همه

301 محصولی ایمن برای همه است، کاربرد فلزات با استحکام بالا و کیسه هوای جانبی سرنشینان، ۳۰۱ را به خودرویی ایمن برای مشتریان تبدیل كرده است. با این حال، این خودرو با تغییری که در وضعیت ظاهری جلوپنجره آن در مدل فیس لیفت داده شد، تست های عابر پیاده را با موفقیت بیشتری نسبت به مدل های پیشین پشت سر گذاشته است. این خودرو توانایی دریافت 3 ستاره ایمنی از موسسه یورو انکپ دارد و از این حیث از بسیار از محصولات تولیدی داخل برتر می باشد.

 

پژو301درخودروی 301 کاربرد ورقه های استحکام بالای پیشرفته در بدنه این خودرو در قطعاتی که در تصادف نقش بسزایی دارند، نظیر سپر، اجزای شاسی، تقویت ستون ها، تقویت رکاب ها، منجر به ایمنی بسیار بالاتر آن نسبت به دیگر خودروهای تولیدی شده است. بنابراین می توان ادعا کرد که بدنه خودروی 301 نسبت به بدنه تمامی خودروهای تولید داخل علاوه بر استفاده از مواد جدیدتر، از استحکام و ایمنی بالاتری نیز برخوردار است.

قلب ایرانی محصول 301

موتور ای. سی. 5 با استفاده از تکنولوژی CVVT ( کنترل پیوسته و متغییر سوپاپ ها) و با با بیش از 80 درصد ساخت داخل تولید می شودوتاكنون 50 دستگاه از موتور EC5 تولید شده و این موتور که بر پایه موتور تی. یو. 5 طراحی شده است، با توجه به الزامات زیست محیطی مصوب دولت، استاندارد آلایندگی یورو 5 را پاس می كند و دوستدار محیط زیست به حساب می آید.

حجم موتور 301 ، معادل 1.6 لیتر، حداكثر قدرت آن 110 اسب بخار و حداكثر گشتاور آن 150 نیوتن متر در دور موتور 4 هزار است. مصرف سوخت تركیبی این خودرو 7.1 لیتر در هر 100 كیلومتر پیمایش است.

همچنین توان و گشتاور موتور5 EC به میزان 4 تا 7 درصد نسبت به موتور TU5 افزایش یافته است. این موتور ازآزمون های عملكردی مختلف و شرایط آب و هوای متفاوت سربلند بیرون آمده است.در مجموع، می توان گفت، این موتور منحنی گشتاور یکنواخت تری دارد که باعث کاهش مصرف سوخت آن شده است.

اجاره ماشین عروس
اجاره خودرو
نظر بینندگان
!
!
!