دوشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۵:۱۹ | ۱۳۹۸/۰۷/۲۰
عملكرد خوب سایپا در افزایش و رونق تولید
۱۵:۱۹ | ۱۳۹۸/۰۷/۲۰
گرندکس
دبیر انجمن صنایع همگن نیرومحرکه و قطعه سازان کشور مطرح کرد:

عملكرد خوب سایپا در افزایش و رونق تولید

پرشین خودرو: دبیر انجمن صنایع همگن نیرومحركه و قطعه سازان كشور گفت: با تحول در رویکرد مدیریت کلان گروه سایپا، این مجموعه بهترین عملكرد را در زمینه تولید محصولات در میان خودروسازان داخلی در چند ماه گذشته و به ویژه در شهریورماه گذشته داشته است.

به گزارش پرشین خودرو، آرش محبی‌نژاد افزود: آمارهای تولیدی نشان می‌دهد گروه خودروسازی سایپا در شش ماهه نخست امسال بیش از ۲۰۰ هزار دستگاه خودرو تولید كرده و در زمینه شكست دادن محدودیت‌ها و تحریم‌ها، نسبت به سایر خودروسازان داخلی موفق‌تر بوده است.

وی با اشاره به گزارش منتشر شده عملکرد خودروسازان در شهریورماه گفت: در نتیجه تحریم ها و ایجاد محدودیت‌های اقتصادی و بین‌المللی، آمار تولیدی کل خودروسازان نسبت به شهریورماه ۹۷ کاهش دارد اما سایپا موفق شده با غلبه بر مشکلات، رشد منفی کل تولید خودرو در کشور را کمتر کرده و خود را به روزهای رونق نزدیک‌تر کند.

به گفته محبی‌نژاد حركت سایپا در زمینه افزایش تولید و بومی‌سازی قطعات پیشرفته، زمینه رونق كسب و كار شركت‌های تأمین‌كننده این گروه را فراهم كرده است.

 

آؤش محبی نژاددبیر انجمن صنایع همگن نیرومحركه و قطعه سازان كشور با اشاره به شتاب‌گرفتن روند تولید محصولات سایپا در یك ماهه گذشته گفت: با توجه به افزایش تولید خودرو در كشور در نیمه دوم امسال، پیش بینی می‌شود رشد تولید محصول در سایپا با افزایش چشمگیری در ماه‌های آتی مواجه شود.

وی با اشاره به افزایش بیش از ۴۸ درصدی تولید سایپا در شهریور ۹۸ نسبت به مدت مشابه سال گذشته ادامه داد: موفقیت سایپا در زمینه افزایش تولید و رونق‌بخشی به فعالیت قطعه‌سازان زنجیره تأمین در حالی صورت گرفته كه سایر خودروسازان داخلی با كاهش تولید مواجه بوده‌اند و امیدواریم روند رو به رشد سایپا همچنان ادامه داشته باشد.

اجاره ماشین عروس
اجاره خودرو
نظر بینندگان
!
!
!